(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

U Přeučilů budou chovat! Syn Evy Hruškové čeká miminko s Libuškou Vojtkovou!

Jsou spolu jako manželé třináct let a jak tvrdí v pohodě. A v pohodě oslavili včera v Café Faux Pas své společné 145 narozeniny. Janu Přeučilovi bylo 17. února osmdesát a Evě Hruškové bude 27. března pětašedesát let. A že včera bylo třetího března neřešili. Už řadu let slaví narozeniny v jeden, předem vytipovaný den. Na oba herecké parťáky přesně padne ono známé rčení, že věk je jenom číslo. Oba stále hrají pro děti i dospěláky a o práci nouzi nemají. Když potřebují „dobít baterky“ jdou si zaplavat, vyrazí na večeři, výlet nebo na procházku, ale času na relax nebo jen běžný odpočinek ve vodorovné poloze je prý málo.

„S tím plaváním je to trošku jinak. Honzík je pravidelným plavcem, já se vodě v bazénech spíš vyhýbám, protože jim nemíním obětovat svůj účes. Jinak ovšem, je mi aktivita blízká. Mám doma vzor, kterému jsem se s chutí přizpůsobila. Chtěla bych mít v osmdesáti letech, které slaví manžel, tolik energie, elánu a optimismu, jako má on. Člověk prostě nesmí být škarohlíd. Nesmí si také nechat moc mluvit do svých věcí a naopak, nekecat jiným do života. Pak je vše, jak má být,“ uvedla Eva Hrušková.

Na svůj věk, který má napsaný v občance, je bezesporu Jan Přeučil sekáč a elegán. K tomu navíc i příjemný společník a jak říká, milovník života a všeho krásného.

„V jedné knížce, kterou mi kdysi dala Evička je nádherný citát, který zní – Umění života spočívá v tom, uvědomovat si krásu všedního dne. To se mi hrozně zalíbilo a podle toho se léta řídím. Snažím se prožívat dny naplno a ne je jen přežívat, i když ne vždy je to jednoduché. A to máme s manželkou stejné. Jsme spolu třináct let a bez nějakých problémů. Vzájemně se doplňujeme, tolerujeme se a o tom vztah je,“ prozradil něco ze života Přeučil.

A pak už se rozjelo bujaré veselí. Pogratulovat a přiťuknout si s oslavenci přišla řada přátel a kamarádů. Nechyběl syn Evy Hruškové Zdeněk se svou přítelkyní, bývalou manželkou Pepy Vojtka Libuškou, která je, jen tak mimochodem ve čtvrtém měsíci těhotenství, dorazila třeba i Petra Černocká s partnerem, Marie Tomsová, Svatopluk Matyáš, Tomáš Magnusek a řada dalších. S přibývajícím časem se rozšiřovala společnost a kupily dárky, mezi nimiž se třeba skvěly cedule s názvy dvou nových ulic, umělecky ztvárněný meloun, kytky, lahve a jiné lahůdky pro potěchu těla i duše. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

6. 3. 2017 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.