Roman Tomeš, Michaela Tomešová, Patricie Solaříková (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

U Tomešů bude veselo! K miminku by brali i dalšího psa

Známé osobnosti vyvedli svoje domácí mazlíčky na setkání stejně náruživých pejskařů na Psí den Prahy 13 do parku Lužiny. Někdo přišel s velkým hafanem, někdo přinesl pejska v tašce a hned dva psí kamarády si přivedl herecký manželský pár Roman Tomeš a Míša Tomešová.

„Máme dva psy a do domku se zahrádkou, který si teď zařizujeme, bychom se nebránili třetímu. Ať je veselo,“ plánoval herec. Na to, že jim zakrátko přibyde další velká radost a starost o budoucího potomka, nebrali zřetel. „Psí kamarády na příchod miminka snad ani připravit nelze. Až se mimčo narodí, pak je budeme na sebe zvykat,“ vysvětloval svoji startegii Roman a Míša v zajímavých šatech „samý úsměv“ přitakala.

V módní přehlídce psích oblečků vévodila psí modelka patřící Patricii Solaříkové.

„Jackie je moje největší kamarádka. Trpělivá, pozorná parťačka do nepohody. Spolehlivě mě vytáhne na procházku za každého počasí,“ prozradila Patricie, komu vděčí za svoji fyzičku. 

Mezi hosty setkání pejskařů nechyběla se svými psími kamarády herečka Miluška Bittnerová, tanečník Michal Necpál, moderátorka Martina Gavriely, muzikant Marcus Tran, zpěvačka Tereza Mátlová či bývalý ředitel Zoo Praha Petr Fejk.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 9. 2016 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.