(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Účes alá 50. léta a hudební mág po boku! CD Jitky Čvančarové je na spadnutí

Je to dvojka k pohledání a ladí jim to spolu. Skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer se už před časem dal dohromady s herečkou Jitkou Čvančarovou, která se po jeho boku představila i jako velice zdatná zpěvačka. Tenhle pár jsme zastihli krátce před slavnostním křtem charitativního kalendáře organizace DEBRA, která se stará o pacienty s nemocí motýlích křídel.

„Oba podporujeme DEBRU, já už více jak deset let jako patronka a Varhan nám pomáhá zhruba čtyři roky. Jako hudebněpěvecký tandem ale fungujeme také už delší dobu, dokonce jsme tady v Pražské křižovatce párkrát vystoupili i s orchestrem a jelikož nám to ladí, možná perspektivně vydáme cédéčko,“ prozradila Čvančarová za souhlasného pokyvování Varhana.

Pak už oba umělci museli ukončit hovor, protože nastala chvíle večerního programu, jehož vrcholem byl již zmíněný křest kalendáře.

Po děkovačce sponzorům a projevech zainteresovaných se na pódiu seřadila parta osobností, která se podílela na novém ročníku kalendáře mj. Dan Bárta, ten na akci dorazil s rodinkou, Petra Nesvačilová, jež se zhostila zase role moderátorky večera a třeba také Bára Nesvadbová, Liběna Rochová, Tereza Voříšková, Bára Basiková, Pavlína Němcová, Marta Kubišová a řada dalších známých osobností samozřejmě včetně patronky Jitky Čvančarové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.