Marie Doležalová, Marek Zelinka (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Udělá Marie Doležalová s přítele, tanečníka ze StarDance Marka Zelinky herce?

Velký balík korun se podařilo vybrat nadaci Kuře Pomozte dětem při 18. ročníku benefičním koncertu v holešovické La Fabrice. Večer, který se nesl v duchu osmnáctých narozenin Kuřete, tradičně uváděla moderátorka Jolana Voldánová a nově i herečka a patronka projektu Marie Doležalová.

„Já jsem se v loni stala patronkou Kuřete a domluvili jsme se, že přímý přenos odmoderuji s Jolanou Voldánovou. S Lukášem Pavláskem vítám hosty a ta největší moderátorská zátěž zůstává na Jolaně. Což jsem moc ráda, protože jsem z toho hodně na nervózní,“ přiznala se Marie. Chtěla, aby oslava osmnáctin Kuřete proběhla co nejlépe, protože i ona má na své osmnáctiny pěkné vzpomínky.

„Mně kolegové z konzervatoře tenkrát připravili moc pěknou tajnou oslavu. Nevěděla jsem, že jsou u mě doma nachystaní a o to to bylo větší překvapení. No a v osmnácti jsem dostala také svoji první roli princezny a byl to věk, kdy jsem začala aktivně točit a hrát. Pro mě to byla i herecká dospělost,“ prozradila na sebe herečka. Na benefičním koncertu vystupoval i její přítel a taneční partner ze StarDance Marek Zelinka.

„Občas jsme s Markem tančili ještě na předtančení na plesech, což ale skončilo. Nyní se spíše Marka snažím zasvětit do hereckého světa. Ale svým způsobem se ke StarDance vracíme, protože tady v La Fabrice 1. května pořádám šansonový večer, kde duety zazpívají Tereza Kostková, Marek Taclík či Jitka Schneiderová. Zazpívá i Lukáš Pavlásek, takže sestava lidí ze StarDance“ nastínila své nejbližší plány Marie Doležalová. 

Žluté Kuře nenechalo lhostejné jak štědré dárce, tak i umělce, kteří vystupovali bez nároku na honorář. A tak se na jevišti vystřídali například Miro Žbirka, Janek Ledecký, Anna K., Marek Ztracený nebo skupiny Vypasaná fiXa či O5 a Radeček a Mária Čírová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 4. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.