Dům zpěvačky Ivety Bartošové je k mání. (Zdroj: svoboda-williams.com/Herminapress.cz ) 8x FOTO

Uhříněveská vila Ivety Bartošové může být vaše: Je na prodej za sedm milionů!

Dům po loni zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (48) v pražské Uhříněvsi je na prodej. Její syn Artur Štaidl (18), který rodinný dům zdědil, ho svěřil renomované realitní kanceláři.

"Rodinný dům s kamny a hezkou zahradou poskytující naprosté soukromí a klid. Příjemná, tichá ulice v pěším dosahu kompletní občanské vybavenosti a zastávky autobusu. Přízemí domu je tvořeno propojeným prostorem obývacího pokoje s krbem a velké kuchyně s jídelním koutem, přičemž obě místnosti jsou průchozí do exteriéru, dále předsíní, technickou místností se samostatnou toaletou a garáží s přímým vstupem do domu. V patře jsou umístěny 3 ložnice, koupelna a chodba s přístupem k půdnímu skladovacímu prostoru. Plně vybavená kvalitní kuchyně s anglickými kamny, plovoucí laminátové podlahy v prvním podlaží, koberce ve druhém podlaží, dlažba v koupelně a technické místnosti, plastová okna, plynový kotel. Na zahradě se vzrostlou zelení je domek na zahradní nábytek a nářadí," píše se v inzerátu.

Realitní kancelář chce za rodinnou vilu na pozemku o rozloze téměř 800 metrů čtverečních 7 milionů a 300 tisíc korun. Dům je už zcela vyklizený a čeká na nové majitele. Může být i váš.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 8. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.