(Zdroj: TV Nova ) 7x FOTO

Ulice odhaluje paní Columbovou! Po čtrnácti letech v Ulici dostala Aneta Krejčíková maminku

Roky o své mamince mluví, nikdy ji ale nikdo neviděl. Nyní Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová, ukáže svoji maminku Milenu. Na první pohled nevýrazná žena už brzy hlasitě zasáhne do příběhu oblíbených seriálových postav. Co o své postavě říká její představitelka Alena Štréblová a co jí do začátků v Ulici poradil její bratr Jiří, který v Ulici strávil už šest sezón?  

Milenu Pumrovou, ženu, o které se dosud jen mluvilo, uvidí diváci seriálu Ulice už dnes, co všechno v ní je, ale ukáže až časem. „Milena Pumrová je mnohovrstevnatá postava, která se projevuje různými emocemi od nuly do sta. Chvíli je vyděšená šedá myška, ale taky umí vzít situaci pevně do svých rukou. Je to bývalá manželka starosty Radka Mastného (Pavel Novotný – pozn.) a maminka Gábiny Pumrové (Aneta Krejčíková – pozn.), prodává v second handu a  zpočátku může působit jako chudinka, ale věřte mi, že není a že se ještě velmi projeví. Obzvlášť Radek Mastný její přítomnost velmi pocítí. A pochopitelně také dcera Gábina,“ prozrazuje o své postavě Alena Štréblová. Do příběhu Ulice ji dnes přivede Lumír Nykl (Václav Svoboda – pozn.), který Pumrovou vyhledal v naději, že mu pomůže v boji s jejím exmanželem a jeho nepřítelem Radkem Mastným. 

Vstup do Ulice by pro herečku nemusel být krokem do neznáma. Nejdelší seriál Česka totiž už šestým rokem natáčí její bratr Jiří Štrébl, kterého diváci znají coby svérázného burana Miloše Knoblocha. „Samozřejmě jsem u bratra zjišťovala, jak to tady chodí. Když člověk přichází do zajetého projektu, má zprvu ostych a obavy, aby nerušil, a říká si, jak se k němu asi ostatní budou chovat. Ale musím říct, že jsem se v Ulici hned cítila jako doma,“ přiznává herečka. „S bratrem se na place vůbec nepotkáváme. Ačkoliv se znám s mnohými kolegy v Ulici, já hraju s Anetou Krejčíkovou, Václavem Svobodou a Pavlem Novotným, se kterými jsem se dříve neznala. Ale myslím si, že jsme si hned velmi porozuměli,“ dodává. 

Její slova potvrzuje i Aneta Krejčíková, která se po mateřské pauze opět vrací před kamery. „Alena Štréblová je strašně fajn baba, nikdy předtím jsme spolu nehrály, ale myslím, že jsme si sedly a dobře se nám spolu hraje. A ta její postava je zajímavá, není to jednoznačně mrcha nebo jednoznačně kladná postava. Těším se, že budeme odkrývat její tajemství,“ říká Aneta Krejčíková.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

16. 4. 2019 12:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.