Párty muzikálu Děti ráje (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Unikátní Thálie Honzy Kříže! Je malá a má pleš!

Herec a držitel Thálie za roli Michala v muzikálu Děti ráje Jan Kříž sice cenu již jednou oslavil, teď ho ale čekal pořádný mejdan, který pro něj připravil producent muzikálu Sagvan Tofi. Na večírku v baru v centru Prahy se skoro všichni, co mají s muzikálem co společného.

„To ocenění není jenom moje, patří všem, co se na muzikálu podíleli. Proto to dneska pořádně roztočíme a vidím to na mejdan až do rána. Zítra nikdo z nás nevydá ani hlásku,“ smál se Jan Kříž. 

Producent muzikálu Sagvan Tofi celý večer zářil. "Je to pro mě strašný úspěch a jsem pyšný na Honzu i všechny herce. Děti ráje baví v Brně, ale dneska nám bude Praha malá," dodal milovník šampaňského Tofi. A na kolik ho večírek pro Honzu a partu Dětí ráje přišel? "Tahle parta si zasloužila večírek roku a je jedno jestli stojí sto tisíc nebo milión," uzavřel spokojeně Tofi. 

Na večírku byly přítomni až na Lukáše Vaculíka, který měl pracovní závazky, všichni zpěváci z Dětí ráje jako Martin Dejdar, Genny Ciatti, Zdeněk Hrubý, Aneta Vrzalová, Tomáš Lobl, Jan Kopečný. Petra Peterová a další. Oslavit Thalii dorazili také autoři hitů z Dětí ráje František Janeček, Michal David, manželka zesnulého textaře Pavla Vrby, Zdeněk Barták nebo Richard Bergman. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 4. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.