Divadelní hra Něco zatajit: Zuzana Maxa, Martin Kraus, Daniel Rous a Alexandr Minajev (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Únosci Martin Kraus a Daniel Rous něco zatajili. Co to je, rozhodně nesmíte propásnout!

Herci Činoherního studia  Antré  Daniel Rous, Martin Kraus, Zuzana Maxa a Alexander Minajev si pro diváky připravili komediální thiller Rogera Mortimera Něco zatajit.

Dvojice samozvaných londýnských gangsterů právě dokončila únos. Přituplý pracant Lennie (Martin Kraus) jde podle rozkazu zpátky do auta a přináší svázanou Charlotte Chamberlainovou (Zuzana Maxa), dceru technologického magnáta, zatímco břitký cynik George (Daniel Rous) („Já nejsem nějaký třídní štváč, mstitel na boháčích - já k nim jenom chci patřit.“), mozek operace, vytáčí číslo jejího otce a požaduje výkupné ve výši…..

Hra byla s úspěchem uvedena ve Velké Británii, Itálii, Německu a Polsku a recenze na představení byly hodně dobré. 

„Něco zatajit předvádí více zvratů a otoček, než akrobatická jednotka královského letectva. A ve chvíli, kdy si myslíte, že je zápletka zcela jasná, se vše znovu a opět změní. Toto je hra, kterou rozhodně nesmíte propást. Nechám vás samotné odhalit ono "tajemství" jejího úspěchu. Na premiéře tato hra přiměla publikum vstát a doslova křičet nadšením. Lepší, než takové doporučení mít nemůžete!“ - Maidenhead Advertiser 

U nás si hru můžete vychutnat v Divadle U Hasičů, kde bude mít premiéru 30. dubna v 19 hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 4. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.