Natáčení filmu Manžel na hodinu (Zdroj: Produkce filmu ) 10x FOTO

Úspěšná komedie Hodinový manžel pokračuje! V kinech již na Vánoce

V plném proudu je natáčení pokračování úspěšného snímku Hodinový manžel, které ponese název Manžel na hodinu. Parta zkrachovalých hráčů vodního póla s životem více než kořeněným se vrátí do kin již letos o Vánocích. Ve filmu nebude chybět hvězdná čtveřice herců Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek a Lukáš Latinák ani další herecké osobnosti.

Dva roky poté, co česká kina ovládla komedie Hodinový manžel, se čeští filmoví fanoušci dočkají pokračování. Druhý díl komedie ponese název Manžel na hodinu a i tentokrát se role scenáristy a režiséra zhostil Tomáš Svoboda.

„Já bych to nerad zakřiknul, ale zatím je to velká sranda před kamerou i za kamerou, tak doufám, že se to přes plátna kin přenese i na diváky,“ říká režisér. 

Podobně jako první díl komedie i Manžel na hodinu bude koncertem populárních hereckých osobností. Kromě ústřední čtveřice Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek a Lukáš Latinák se ve filmu objeví například Eva Holubová, Zuzana Norisová, Simona Babčáková nebo Jana Stryková. Významnou novou posilou hereckého týmu je slovenská legenda Zdena Studénková. 

7. 7. 2016 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.