Zdeněk Troška (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Utrápený Troška nemá na dovolenou pomyšlení. Z čeho má vrásky na čele?

Z dovolené nedělá žádnou kovbojku. Moře ani oceány ho extra moc nelákají a většinu času tráví doma v Hošticích. Režisér Zdeněk Troška si ji přesto užívá, i když částečně ne úplně podle svého přání.

„Je to, bohužel tak. Mám nemocnou maminku a téměř denně za ní jezdím do nemocnice. Chybí mi doma, a tak, když nemůže být ona se mnou jezdím já za ní. A jinak? Jsem ranní ptáče. Třeba dnes jsem vyskočil z postele v půl čtvrté. Uvařím si snídani, slupnu ji a pustím se do práce. Píšu scénář k původní pohádce, kterou bychom měli začít točít zhruba na přelomu jara a léta příštího roku. Ta práce mě moc baví a vydržím u ní docela dlouho. A nezanedbávám ani odpočinek, už ne ten aktivní, ale onen nicnedělací,“ vysvětlil Zdeněk Troška na party v klubu Golden Wingz k šestým narozeninám ALL TV, která byla spojena i s představením nového Troškova filmu Strašidla.

Na večírek ho doprovodili i někteří herci ze zmíněné rodinné komedie, která bude mít premiéru v srpnu, třeba Bronislav Kotiš, který si zahrál roli hejkala Huga, jeho filmová manželka a kouzelnice Tereza Kostková, dcera Ester, kterou ztvárnila mladičká Nelly Řehořová a tak trochu prý zapšklá tanečnice Jana Bernášková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

29. 7. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.