Nová řada SuperStar startuje v neděli 30. srpna. (Zdroj: TV Nova ) 4x FOTO

Už brzy vypukne boj o 2 miliony korun: SuperStar představí i řadu novinek

Nová řada SuperStar, která odstartuje už tuhle neděli 30. srpna, představí desítky mladých zpěváků toužících splnit si svůj sen – stát se hvězdou a získat výhru 2 miliony korun.

V cestě jim bude stát hvězdná čtveřice porotců – Pavol Habera (53), Ondřej Soukup (64), Marta Jandová (41) a nováček Klára Vytisková (30). Na cestě za slávou bude soutěžící doprovázet jeden z nejoblíbenějších slovenských moderátorů Martin "Pyco" Rausch (37).

"Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Jsem rád, že i letos budu při tom," řekl Paľo Habera.

A jaké novinky představí nová SuperStar?

V castingových dílech soutěžící čeká takzvaná CD volba – každý soutěžící si před vstupem k porotě vybírá jedno ze čtyř CD, kdy každé představuje jednoho porotcce. Dojde-li k remíze a od poroty zazní dvakrát ANO a dvakrát NE, rozhoduje verdikt porotce, jehož CD si soutěžící zvolil.

"Letošní ročník jsme natáčeli na úplně nových místech, pro SuperStar netradičních, například v industriálním prostoru Poldovka v Kladně. Dřívější epizody Divadlo nahradí tento rok epizody nazvané Super Výběr, které jsme natáčeli na písečné pláži," prozradil režisér Pepe Majeský.

Novinkou letošního ročníku SuperStar bude i interaktivní mobilní aplikace, která mimo jiné umožní divákovi rozhodovat o postupu soutěžících.

Novou SuperStar poznají diváci TV Nova a TV Markíza na začátku prosince.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.