(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Už i mrňata mají soutěž krásy! Čtyřleté princezně Marušce bylo křeslo pořádně velké

Letošní ročník Miss Princess je minulostí. Všem, kdo snad podobnému soutěžení malých holčiček nefandí, bychom poradili jediné: Přijďte se někdy podívat, než budete pomlouvat! Malé princezny si to totiž užily se vším všudy a nedělní podvečer se jim určitě zapíše do pamětí na hodně dlouho.

V první řadě je třeba říct, že je vlastně úplně jedno, kdo vyhrál. Dívenky v kategoriích 4-7 a 8-12 let byly jedním slovem úžasné. Pro úplnost sice najdete jména vítězek pod článkem, ale tady šlo vážně o něco jiného. „Když vidíte, jak těm holčičkám září oči, nepotřebujete nic víc. To je hlavní důvod, proč tuto soutěž dělám,“ usmívala se spokojená organizátorka Miss Princess Dominika Myslivcova (22). Bylo na ní vidět, že i ona celý den v hotelu Ambassador - Zlatá husa na Václavském náměstí se všemi finalistkami velmi prožívala. Aby také ne! Castingů po celé republice objela celou řadu, adeptek na závěrečný podvečer poznala několik stovek. „Mám vždycky největší problém s tím, že bych do finále vzala nejraději úplně všechny. Ale to samozřejmě nejde. Ale každá jedna princezna, která se přihlásila a přišla na casting, si zaslouží obrovské uznání a obdiv. Je úplně jedno, že se nedostala až na vrchol. Já tvrdím, že vyhrály všechny.“

Letos poprvé se finále konalo v Praze a to hned ve velmi reprezentativních prostorách luxusního hotelu Ambassador Zlatá Husa. Svědčí to o skutečnosti, že Miss Princess získává stále větší prestiž. Zaplněný kongresový sál mohl sledovat nejen samotný program, kdy se dívky představily ve volné disciplíně, módní přehlídce nebo třeba při rozhovoru. Součástí finále byli samozřejmě i hudební hosté. Hitmaker Michal David, skupina Maxim Turbulens nebo zpěvačka Karolína Tothová doplnili už tak elektrizující atmosféru. „Užila jsem si to. Moc ráda jsem u toho byla,“ potvrdila členka poroty, modelka Romana Pavelková, které přitákávala i Česká Miss Andrea Bezděková. 

A kdo ví, třeba se jednou nějaká z finalistek Miss Princess dostane až do finále České Miss tak, jako právě Romana nebo Andrea. Zatím si mohou malé kočky užívat dárky od partnerů akce, kterými byli například společnost Manner, Aquapalace Praha, Hummer Long, Fast ČR a další. Nezbývá, než se už teď těšit na další, jistě stejně úžasný ročník Miss Princess. 

Miss Princess 2017  v kategorii 4-7 let

Miss Princess mini- Maruška Dragounová, 4 roky, Ostrava

1. Vicemiss Princess mini- Karolínka Stránská, 5 let Postoloprty

2. Vicemiss Princess mini - Sofinka Švábková, 5 let, Ostrava 

Miss Dominika Myslivcová - Alexia Lili Krausová, 5 let, Olomouc 

 

Miss Princess 2017  v kategorii 8-12 let

Miss Princess - Daria Molosag, 11 let, Praha

1. Vicemiss Princess - Tiffany Nováková, 11 let, Praha

2. Vicemiss Princess - Adriana Všetečková, 10 let Nový Jáchymov 

Miss Dominika Myslivcová - Nicol Pattarello, 10 let, Olomouc 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

29. 3. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.