(Zdroj: Hair studio Honza Kořínek ) 15x FOTO

Už není jako máma Batulková! Mariana Prachařová je platinovou blondýnou

Mariana Prachařová se stala modelkou. Nafotila totiž kolekci účesů pro svého kadeřníka. „S Honzou Kořínkem spolupracuji už přes rok a takhle jsme naše výročí oslavili. Musím ale přiznat, že práce modelky je opravdu hodně náročná a myslím, že bych to asi dělat nemohla,“ říká Mariana, která kopií maminky Dany Batulkové. „O tom, že jsme si hodně podobné slýchám často, ale já jsem za to ráda. Máme s mamkou krásný vztah. Ostatně i v účesech od Honzy Kořínka se to nezapře. Já sama tam mamku vidím,“ směje se Prachařová.

Focení pro ní bylo hodně náročné a to nejen z toho důvodu, že trvalo celý den, ale i protože jí Honza Kořínek na hlavě vytvořil hned několik looků. „Měla jsem snad úplně všechno. Mokrý vzhled, vlny i rovné vlasy. Ve všem jsem se cítila dobře. Bylo to určitě i tím, že jsem nechala pracovat profesionály a nezasahovala jim do toho. Z výsledku jsem opravdu nadšená,“ pochvaluje si usměvavá zpěvačka.

Jaro pro ní bude ve znamení práce. Do světa totiž bude pouštět svůj nový song, který nazpívala v češtině. „Pracovala jsem na tom dlouho. Těším se, až ho budu moci představit a jsem zvědavá na reakce. Doufám, že se nám povede natočit i videoklip,“ říká sympatická blondýnka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

9. 4. 2019 16:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.