(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Už víme, co nosí pod šaty Jitka Asterová a co jí zdobí noční stolek!

V butiku Intimity představila designérka Anna Marešová již druhou edici Whoop.de.doo Venušiných kuliček. Kuličky jsou z příjemného materiálu a v zajímavém designovém provedení, takže přitáhly pozornost i Jitky Asterové. O těch klasických říká, že už jsou přežité.

„Všichni už víme, zažili jsme, to je prehistorická záležitost. Ale vyzkoušela jsem některé tyhle produkty a musím říct, že je to úplně nová generace. Hlavně se nemusíte stydět nechat to ležet na nočním stolku. Vypadá to nádherně a není to na první pohled identifikovatelné, jako ty odporné zrůdnosti, co se prodávaly. A jsou velmi funkční,“ dodává jedním dechem Jitka.

Během návštěvy ji zaujalo také krajkové spodní prádlo a svěřila se, že na kvalitní kousky si potrpí.

„Mám prádlo z tak příjemných materiálů, že ho nosím i normálně přes den. Je to moc příjemné, dodává vám větší pocit ženskosti a potřebné sebevědomí,“ říká Jitka a směje se, že zrovna to s chybějící spodní částí takhle přes den nenosí.

Štěpánka Decastelo s přítelem pro změnu prozradili, že jejich sbírka pomůcek už dosáhla objemu lodního kufru.

„Dokonce je tam několik věcí, co jsme ještě nestihli vyzkoušet. Už se po pomůckách, ani nekoukám,“ říká Štěpánka a dodává, že jí do oka pady spíše ozdoby na bradavky nebo nějaký síťovaný komplet.

Její přítel se svěřil, že prádlo u nich hraje důležitou roli.

„Štěpánka je samozřejmě krásná i celá nahá, ale ty doplňky jsou nádherný. Je to příjemné zpestření.“

Decastelo se předvedla s novou barvou vlasů, kterou jí vyrobila kadeřnice z televize.

„Vždycky jsem chtěla, aby mi udělali tu brutálně oranžovou, ale žádnému kadeřníkovi se do toho nechtělo. Teď konečně si připadám fantasticky,“ říká rusovláska a přidává k dobru tip, jak dostat chlapa dříve z práce.

„Když Filda není doma, tak si občas nějaké prádlo obleču a vyfotím se. Probíhá u nás erotika přes MMSky a skvěle to funguje. Stačí vyfotit prsa, nahodit štětkovský výraz a je doma hned,“ směje se Štěpánka.

Za největší puritánku tak byla nakonec Tonya Graves, která některé věci viděla poprvé a bavilo ji tedy alespoň to, že ke všemu barevně ladí.

„Takovéhle věci nemám, neznám a ani nepoužívám. Nejsem si ani jistá, co vlastně dělají. Ale jsou krásně barevné a veselé, tím pádem se nedivím, že to lidé kupují. Třeba něco přinese Ježíšek,“ dodala Tonya s tím, že přišla hlavně podpořit kamarádku Annu, protože dělala kmotru už první sérii kuliček.

14. 6. 2014 03:16 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.