Éra Ivy Kubelkové v Top Star magazínu je u konce. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Už zase změna: Iva Kubelková končí jako moderátorka Top Star magazínu!

Iva Kubelková (38) už nebude nadále moderovat společenský týdeník na televizi Prima. Top Star magazínem provázela dva roky, kdy převzala moderátorskou štafetu po Gabriele Partyšové (37). První moderátorkou pořadu byla Mahulena Bočanová (48), která v něm působila nejdéle, a to pět let.

Top Star magazín se má od září představit v nové podobě a s novou průvodkyní světem celebrit.

„Milí příznivci Top Star magazínu, 17.8. uvidíte poslední díl letního Top Star magazínu a zároveň poslední díl, který budu moderovat. V tomto pořadu jsem strávila velmi hezké dva roky a děkuji všem, kteří se na tomto pořadu podíleli, za spolupráci, a vám moc děkuji za vaši pozitivní podporu a vaše reakce. Těšte se na nové pořady, ve kterých se uvidíme... již brzy,“ takto se rozloučila Kubelková na Facebooku.

O změnách v Top Star magazínu se šušká už nějakou dobu. Prima novou moderátorku zřejmě představí až na tiskové konferenci k podzimnímu vysílacímu schématu.

„Ano, můžeme potvrdit, že jsme se dohodli na ukončení spolupráce s Ivou Kubelkovou. Je to jeden z kroků, který v současnosti probíhá ve společenské redakci Primy v rámci příprav zcela nového Top Star magazínu a VIP zpráv, které pro diváky chystáme v podzimní sezóně. Další informace představíme už brzy,“ zní oficiální vyjádření televize k odchodu Ivy Kubelkové pro Super.cz.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.