Eva Farna patří k hlavním hvězdám letošního festivalu Mezi Ploty. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

V Bohnicích na festivalu Mezi ploty vystoupí Eva Farna, Tomáš Klus, Voxel i Ektor

Festival Mezi ploty se koná tradičně v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice. Letošní 23. ročník proběhne o tomto víkendu 26. a 27. září. Multižánrová přehlídka bude rozdělena do programových zón, které osloví rozdílné skupiny návštěvníků.

Největší hudební scénu obsadí představitelé populárních žánrů. K nim bude patřit písničkář Voxel, skupina Blue Effect s kytaristou Radimem Hladíkem a obnovená Vltava, jejíž lídr Robert Nebřenský je známý i jako herec Divadla Sklep. Na stejném pódiu diváci uvidí kapely Eddie Stoilow, Support Lesbiens, Gipsy.cz, Rybičky 48, Koblížci a zpěváky Marka Ztraceného či Martina Haricha.

Hlavními hvězdami budou Ewa FarnaTomáš Klus, který právě na festivalu Mezi ploty zazpívá naposledy před tím, než se na rok odmlčí.

Herečka Dejvického divadla Simona Babčáková kromě uvádění koncertů povede také diskuze s umělci, návštěvníky i pacienty a zapojí se do happeningu, který poodhalí, jaké to je žít se schizofrenií.

Na festivalu dále vystoupí Dan Bárta, Ondřej Ruml, Tonya Graves, Ektor, Lipo, Sto zvířat, Prago Union, Monika Načeva, Michal Pavlíček, Anna Polívková s Miroslavem Táborským nebo Studio Ypsilon.

„Vznikne tu i rozsáhlá zóna pro rodiny s dětmi s hudebními a divadelními scénami. Zóna alternativního umění bude věnována všem lidem, kteří neplují v hlavním proudu. Pro rozené rebely festival chystá zónu s hiphopovou a rapovou scénou. Na jevišti Divadla za plotem pak budou účinkovat významné pražské divadelní soubory,“ popsala za pořadatele Michaela Jurenová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.