Aňa Geislerova a Karolína Lipowská hrají matku s dcerou v novém filmu Polednice. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

V deseti letech tváří tvář Polednici! Jak zvládala dětská hvězdička hororové natáčení?

Již 3. března vstupuje do kin film Polednice a jak se zdá, film má nakročeno k tomu, aby zrodil novou dětskou hereckou hvězdu. Vedle Anny Geislerové v roli Elišky se ve filmu objeví debutující Karolína Lipowská, která hraje její dcerku Anetku. Desetiletou Karolínu Lipowskou objevila castingová režisérka Maja Hamplová při hledání dětské tváře pro reklamu.

Jaké je to točit v deseti letech horor? Pro Karolínu šlo o první natáčení, jak si ho užívala? „Líbila se mi ta atmosféra, líbilo se mi, jak se o nás starali, ale to vedro bylo vyčerpávající,“ říká dospěle. Díky průpravě v moderní gymnastice jí nedělalo potíže ani běhání po poli v horku a bavila ji i spolupráce s filmovou maminkou.

„Ráda bych hrála ve filmech jako Aňa,“ říká o své budoucnosti malá herečka, která v současné době natáčí televizní seriál Opilý kuře. A co o malé herečce říká její filmová maminka Anna Geislerová (39)? 

„Vůbec jsem neměla pocit, že točím s dítětem. Karolína je úžasná, protože byla rovnocenná partnerka. Ona je na svůj věk hodně vyzrálá, vůbec neměla nějaké dětské manýry nebo propady, navíc je strašně hezkým způsobem ambiciózní a soutěživá. Takový typ člověka, který se naštve, že mu něco nejde, ale nepráskne s tím a furt to chce zkoušet dál. Navíc sportuje, dělá gymnastiku, takže je zvyklá hrozně zabrat. Mě hrozně bavila,“ řekla o své mladé herecké kolegyni Aňa Geislerová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 2. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.