(Zdroj: Herminapress.cz ) 61x FOTO

V Divadle Kalich pokřtili cédéčko muzikálu Mauglí. - Brzobohatý: Jsem kmotr poloprofesionál

PRAHA – Žádné kulaté jubileum se včera v Divadle Kalich neslavilo, přesto byl večer trošku jiný. Po představení úspěšného muzikálu Mauglí, autorů Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa, totiž k malé slavnosti došlo. Na jevišti bylo pokřtěno nové cédéčko, jak jinak, než s názvem Mauglí. Kmotrovství se ujal zpěvák a muzikant Ondřej Brzobohatý.
„Už jsem pár albům dělal kmotra, ale že bych byl v tomto ohledu hvězdou, to určitě ne. Jsem takový kmotrovský poloprofesionál. A proč jsem přijal roli na křtu Mauglího? Ze dvou důvodů, jednak jsem namluvil úvod k tomuhle muzikálu a pak i proto, že se mi ten příběh líbí,“ nechal se slyšet Ondřej Brzobohatý, který dorazil na slavnostní akt bez partnerky Taťány Kuchařové. „Byli jsme spolu na premiéře filmu Angelika a pak hned měl následovat křest Mauglího, takže kultury by bylo v jednom večeru dost. Proto jsem dorazil sám a přítelkyně zvolila odpočinek,“ vysvětlil Brzobohatý.
Po křtu následovala party v kuloárech divadla. Ondřej si jí ale moc neužil, protože téměř okamžitě následoval svoji partnerku, hromadného juchání se nezúčastnil ani Jiří Korn, ale ostatní protagonisté muzikálu zůstali. A tak na panáka a jednohubku dorazil Richard Tesařík a na dvojku vína nebo pivko třeba Jiří Zonyga. Večírek nevynechal ani Ondřej Soukup, ke kterému se po představení přidružila i partnerka Lucia s dcerou, Gábina Osvaldová a řada dalších účinkujících.

24. 2. 2014 19:02 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.