(Zdroj: Archiv filmu Muzzikanti ) 14x FOTO

V hudebním filmu Muzzikanti došlo i na pěsti!

To, že v novém hudebním filmu hraje Pavel Kříž stárnoucího rockera Izziho, a že Jarek Nohavica i Eva Vejmělková se po dlouhých 15 ti letech objeví na filmovém plátně, jste už zcela jistě slyšeli, stejně jako i o epizodních rolích policajtů v podání Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, či o roli vojenského parašutisty ztvárněné Jakubem Kohákem.

Co ale nevíte, je, že v letní hudební romanci se objeví i velké hvězdy hokejové extraligy a to rovnou celý tým aspirující na letošní prezidentský pohár, tedy kompletní mančaft HC Oceláři Třinec. To, že kluci včetně svého luxusního autobusu budou ve filmu účinkovat, udělá radost nejednomu fanouškovi tohoto hokejového týmu, ale můžeme prozradit, že třinecká opora Martin Adamský se zhostil dokonce jedné z hraných rolí a vystřihl si bravurně dialog s hlavním hrdinou Robinem v podání Patrika Děrgela.

„Martin hrál skvěle stejně jako na ledě a já, co by bývalý hokejový golman, mu musím vyseknout poklonu. Tak jako on by to nedal ani profík herec,“ rozplývá se herec Národního divadla v Praze Patrik Děrgel.

Extraligoví hokejisté ale nejsou jedinou sportovní hvězdou filmu. Trenér šampionů v thaiském boxu na úrovni světa i Evropy Martin Vaňka, má ve filmu rovněž svůj part a dojde i na drsný thaiboxerský zápas v ringu. Martin Vaňka s úsměvem dodává:

 „Když mi tuto roli nabídl můj kamarád Petr Šiška, trochu jsem se obával, zda to zvládnu, ale nakonec jsem to pojal jako reálný zápas v ringu a tréma ze mě rázem spadla a dnes jsem rád, že jsem se na place mohl potkat s takovými hvězdami jako Pavel Kříž, Patrik Děrgel a Norbert Lichý.“ 

Na film Muzzikanti a jeho premiéru 1. 3. 2017 se mohou těšit tedy i fanoušci hokeje a thaiského boxu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 2. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.