Václav Noid Bárta, Bohouš Josef (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO VIDEO

V muzikálu Bonnie & Clyde se dějí věci: Vašek Noid Bárta zpívá s cimbálem a Markéta Procházková fušuje do astrologie

Že jde zpěv a víno dohromady dokázali zpěváci Hudebního divadla v Karlíně na předávání cen Král vín v Městském divadle Znojmo. Hvězdná sestava protagonistů chystaného muzikálu Bonnie & Clyde ve složení Václav Noid Bárta, Markéta Procházková a Bohouš Josef zazpívali oceněným vinařům písně z muzikálu, který bude mít premiéru 13. – 14. října.

Zábava ale plně vygradovala až po přesunu do Louckého kláštera Znojmo, kde už byla speciálně pro Vaška Bártu připravená nefalšovaná cimbálovka.

„V životě jsem s cimbálem nezpíval, natož abych na něj hrál. Pro mne samotného to bude hodně zajímavá zkušenost. I když s vínem jde všechno. Mám víno rád, dávám si ho skoro každý den. Máme na Moravě našeho a i vlastně divadelního kamaráda, od kterého piji vína ne proto, že bych je dostal darem, ale protože mi opravdu chutnají. Mám rád bílé víno a už jsem skoro znalec, dokonce rozpoznám různé odrůdy,“ smál se muzikálový Clyde Vašek Noid Bárta, který nakonec s cimbálovkou vystřihl lidovku jako správný profík.

Na vínku si pochutnávala i zpěvačka Markéta Procházková, která zpívá postavu Bonnie.

„Pro mě je muzikál Bonnie & Clyde i osobní premiérou. Na jevišti karlínského divadla jsem ještě nikdy nehrála. O to víc se na to těším,“ přiznala temperamentní zpěvačka, která se o svoji roli dělí s Dashou, Vašek Noid Bárta s Martinem Písaříkem a pokračovala, „jsou to bezvadní lidé a fajn kolegové. Například jsme zjistili, že obě dvojice Bonnie a Clyde jsme narození ve vodním znamení. Vašek je Štír, já jsem Ryby, Dasha je Rak a Martin Písařík je také Rak,“ vysvětlila Markéta Procházková, proč se v muzikálu Bonnie & Clyde cítí opravdu jako ryba ve vodě. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

7. 9. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.