(Zdroj: TV Prima ) 4x FOTO

V obchodě po ní chtějí občanku! Uhodnete, kolikáté narozeniny slaví herečka Sandra Nováková?

Herečka Sandra Nováková (37) tvoří šťastný pár se svým partnerem Vojtěchem Moravcem. A klape jim to nejen v soukromí, ale také v práci, kde Sandru její partner v seriálu Modrý kód režíruje. Půvabná herečka oslavila narozeniny a oslava proběhla přímo během natáčení.

„Vůbec jsem to nečekala, když jsme se tady řadili a viděla jsem ty skleničky, tak jsem myslela, že asi má nějakou oslavu Modrý kód,“ sdělila nám herečka.

Ještě nedávno, když si kupovala lahev vína, chtěli prodavačky vidět její občanku. „Když si uvědomím, že už mi bude už 37, tak mě to vždycky zarazí, protože já si připadám spíš jako puberťák než 37letá panímáma, vlastně vždycky mě potěší, když přijdu třeba do samoobsluhy a kupuju nějakou večeři a k tomu lahev vína a chtějí po mě občanku, to se mi stalo zrovna nedávno, tak to je docela celkem fajn,“ dodala závěrem Sandra.  

Herečka vychovává malého syna, a tak kývla na nabídku a natočila bez nároku na honorář edukační spot týkající se klíšťové encefalitidy v kampani Když jde o život pro Český červený kříž.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

 
16. 4. 2019 09:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.