(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

V Palladiu zuřil boj

Trochu to připomínalo situace, které se pravidelně odehrávaly před revolucí v krámech, kam se náhodou zatoulaly banány. Prostě zájem převeliký a boj o ně ještě větší. Něco podobného se odehrálo včera v OC Palladium na křtu CD a LP Mýdlový princ, který byl spojený s autogramiádou kmotrů, bratří Neckářů, a řady pěveckých hvězd, jež nazmíněných nosičích zpívaly Vaškovy největší pecky nebo si zahrály ve stejnojmenném muzikálu.

Celá umělecká suita drtila podpisy jako o závod a šťastní majitelé autogramů zřejmě v návalu nezřízenéhoštěstí vyzobali jako kobylky pěvcům většinu jednohubek z jejich občerstvení. Nešetřili se ani milovníci zdravého životního stylu, kteří se zase postarali i o nabídku ovoce. Nikdo se ale nechmuřil, naopak.

„Jsme rádi, že přišlo tolik lidí, kteří třeba viděli muzikál, nebo znají moje písničky případně obojí. Bylo to pěkné a děkuji i všem interpretům, kteří si z mého repertoáru vybrali a nazpívali je po svém,“ nechal se slyšet usmívající se Vašek Neckář.

„Jsou to parádní pecky, mají šťávu, nenechají vás přibitého na místě, ale nutí do pohybu. Proto je mám rád. Já jsem si vybral Dr. Dam Di Dam a volba to byla určitě dobrá. A i muzikál Mýdlový princ se nadmíru vydařil. No, přijďte se podívat,“ pozval bojovníky o autogram Sagvan Tofi.

Písničku Pár dnů prázdnin si vybrala Marta Jandová. „Tak nějak mě oslovila. Je pěkná, líbila se mi muzika i text, takže proč ne?,“ položila si řečnickou otázku Marta a bez zaváhání pokračovala v podpisovém šílenství, stejně jako její kolegové, táta Petr Janda, Petr Kolář,  Petr Kutheil, Martin Písařík, Janek Ledecký a řada dalších.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 5. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.