Olga Želenská a Ivana Andrlová se po Vánocích na natáčení těšily. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

V Přístavu se debužíruje. Podívejte se, jakou ňamku měli herci na talíři

Herci z oblíbeného primáckého seriálu Přístav už jsou opět v plné práci. Po vánoční pauze se postavili poprvé před kameru už v neděli 3. ledna.

Natáčely se mimo jiné obrazy, hraje Olga Želenská (55). Ta se přiznala, že se na natáčení už docela těšila.

„Jeden z obrazů se totiž odehrával během rodinné večeře, k níž jsme měli sushi. A to já mám ráda a docela často si na něj i zajdu, sama vyrobit ho ale neumím. Na Vánoce jsem se nijak nepřecpávala, jím docela střídmě, takže netloustnu. Ale jako mladá holka jsem vážila mnohem víc a měla s váhou problémy. Metabolismus se mi srovnal až po porodu dcery,“ říká herečka Olga Želenská.

Delší volno by nechtěla mít ani Ivana Andrlová (55), říká, že prý není odpočívací typ. 

„Protože jsem mezi svátky nehrála v divadle, měla jsem volno skoro čtrnáct dní, to mi bohatě stačilo. Na scénu se sushi jsem se docela těšila, protože ho mám hodně ráda. Umím ho i připravit a musím se pochlubit, že dokážu vytvořit tak dobré sushi, že nejen chutná, ale i vypadá tak, jako kdyby bylo z té nejluxusnější restaurace," chválila se herečka

Kristýna Kociánová (30), která v Přístavu hraje Olgy dceru Ivanu, si naopak specialitu japonské kuchyně klidně odpustí. „Sushi mi nevadí, ale není to nic, co bych vyhledávala. Ve scéně jsem si vzala pouze naložený zázvor, který mám naopak ráda. Byl ale tak brutálně pálivý, že jsem málem nemohla říct svou repliku,“ smála se Kristýna. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 1. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.