Šestice finalistů zpívala včera české a slovenské písně. (Zdroj: TV Nova )

V SuperStar se zpívaly české a slovenské hity: Kdo šel z kola ven? To budete zírat!

V neděli pokračovala třetím finálovým kolem pěvecká show SuperStar. Zbývající šestice soutěžících zpívala české a slovenské hity. Na diváky ale čekalo ještě překvapení (a ne jediné) v podobě společných duetů.

Večer otevřel první vítěz Česko Slovenské SuperStar z roku 2009 Martin Chodúr (25), který vzdal poctu Karlu Gottovi (76) skladbou Žít. V rozhovoru s moderátorem Martinem Pycem Rauschem (38) připomněl, že mu v pátek vyšlo nové album nazvané 3, ale i to, že se v lednu poprvé stane otcem.

Celkem včera zazpívali tři holky a tři kluci. Z děvčat jsme slyšeli Veroniku Danišovou, Sabinu Slepčíkovou a Emmu Drobnou. Z chlapců vystoupili Pavol Kovaliček, Štěpán Urban a Dalibor Slepčík. Každý z finalistů zapěl jeden song ve svém rodném jazyce a také se představil v duetu. Pak už následovalo rozhodnutí televizních diváků o tom, kdo postoupí do dalšího kola.

Ještě před verdiktem zahrála legendární slovenská kapela IMT Smile v čele se zpěvákem a skladatelem Ivanem Táslerem (36), mj. také autorem písniček Richarda Müllera (54) Baroko či Srdce jako kníže Rohan, kdy zazněl jejich velký hit Niekto ako kráľ.

Diváci sice poslali nejméně hlasů Štěpánu Urbanovi (18), nicméně porotci Pavol Habera, Ondřej Soukup, Marta Jandová a Klára Vytisková využili možnosti udělit jedinou divokou kartu v soutěži, tudíž v tomto kole nevypadl nikdo. Zato příští neděli opustí SuperStar hned dva soutěžící.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2015 08:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.