(Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO

V takové sestavě je už nikdy neuvidíte! Křtem kalendáře skončil letošní ročník Muže roku. Těšte se na Muže roku 2020!

Letošní 20. ročník soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2019, skončil slavnostním křtem kalendáře Muž roku 2020, který mladí muži nafotili s Jiřím Hermanem ml. na soustředění v mořském letovisku v Tunisku. Na podiu v kasinu Magic Planet Gold Chodov nastoupili téměř všichni finalisté, včetně úřadujícího Muže roku Vojtěchy Urbana či úspěšného Honzy Solfronka, který se v minulých dnech vrátil ze světové soutěže Mister Supranational, kde postoupil mezi Top 10, získal titul nejreprezentativnějšího Evropana a titul Mr.Fitenss.

„Naprostá spokojenost. Ze 40 účastníků z celého světa jsem se dostal mezi první desítku. Když jsem viděl ostatní borce, je pro mne umístění obrovský úspěch. Vzal jsem si sebou na světovou soutěž kalendář Muž roku 2020 a všichni se divili, že něco takového naše soutěž má,“ vyprávěl Honza Solfronk ověnčený šerpami ze světové soutěže a zdůraznil, že získané zkušenosti jsou neocenitelné.  

Krásnou ozdobou v mezi mladými muži byla herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová a také finalistka České Miss 2019 a zpěvačka Karin Křížová (21), která se přihlásila do nadcházejícího ročníku soutěže Superstar. „Byla jsem na tuto pozvaná jako zpěvačka a byla jsem zároveň poctěná i tím, že jsem mohla křtít kalendář Muž roku 2020. Ve společnosti krásných, báječných mužů jsem se cítila krásně a sebevědomě. Hodně hezký zážitek,“ libovala si učitelka mateřské školky Karin, před kterou je velký cíl. „Čeká mě casting do pěvecké soutěže, takže se budu připravovat. Postoupit, to je můj cíl.“ 

Ve společnosti módní návrhářky Aleny Wilson a houslistky Markéty Muzikářové se skvěle bavila rozhlasová a televizní moderátorka Jolana Voldánová. Prezident soutěže Muž roku David Novotný si přeje právě Voldánou posadit do poroty při výběru finalistů nadcházejícího ročníku soutěže Muž roku. „Varovala jsem Davida Novotného, že bych byla přísná porotkyně, tak uvidím. Mně osobně se soutěž líbí. Není jenom o tom, jak dobře muži vypadají, ale baví mě, když jsou ještě navíc chytří a dokáží být gentlemani. Musím ale přiznat, že bych svého syna do soutěže zatím nepřihlásila. Parametry soutěžících mužů sice má, ale dle mého je ještě příliš mladý. Je mu teprve 21 let. Každý sbírá nějaké zkušenosti a on je ve fázi sbírání. Ale neptala jsem se ho na to, je to pouze můj názor,“ uvedla moderátorka.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný je s ukončeným ročníkem spokojený. Vítězové mají před sebou světové soutěže a David Novotný může v klidu chystat další ročník. „Termíny castingů na finalisty soutěže Muž roku 2020 jsou už vyhlášené: 29. ledna (středa) od 15 do 19 hodin, 22. února (sobota) od 10 do 15 hodin a 21. března (sobota) od 10 do 15 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábř.3, Praha. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.mužroku.cz. Jsme zvědaví na nové tváře.“

Na všechny zájemce se těší odborná porota, ve které zasedne prezident soutěže David Novotný, majitel agentury CAST ME Michal Doležal, moderátorka televize Prima Lenka Špillarová a další porotci. Potkají se účastníci castingů i s Jolanou Voldánovou?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

13. 12. 2019 14:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.