(Zdroj: TV Prima ) 16x FOTO

Václav Jiráček má v Přístavu roli snů: Miluje erotické hrátky

Slovenský šarm a šmrnc! Do Přístavu vtrhne živel, který půjde jen těžko zkrotit. Herečka Vanda Károlyi je nová postava a přítelkyně Míry Šimáčka (Václav Jiráček).

 "Vilma Bláhová je velice svérázná ženská, velmi autentická a dost živelná, takže myslím, že k Šimáčkovi se dost hodí, není to žádná tichá, plachá, introvertní baba, spíš je to ježibaba. Ti dva se k sobě hodí naturelem, takže s Vencou nám to spolu myslím jde,“ prozradila Vanda.

Čím ji role Vilmy bavila? „Myslím, že mám ráda vtip, humor, ráda se směju a myslím, že Vilma je velice vtipná, nemá ještě děti, závazky, takže život si naplno užívá,“ říká herečka.

Dokonce i prozradila, jak Šimáčka sbalila. „Šimáček má rád erotické hrátky, když je zamilovaný, novoty, a navíc máme společnou věc. Myslím, že jsme odraz takových novodobých šmejdů, máme rádi rychle vydělané peníze, rádi se obracíme v obchodě a prodáváme hlouposti,“ uvažuje.

Při natáčení Vilma zažila chvíle, kdy musela bez ohledu na počasí zahrát různé scény. „Moje první klapka byla v 15 stupních po dešti, byla jsem nahá, jen v podprsence, v mokré trávě, bez deky, bez ničeho, “ směje se Vanda. Natáčela i to, jak se s Mírou Šimáčkem seznámila. „Je to rekonstrukce našeho seznámení na pláži, takže zase bude nahá, bez deky a jen v podprsence,“ říká Vanda.

Nahoty se rozhodně nebojí, ale být totálně nahá? „Kdybych měla být úplně nahá, chtěla bych víc pěny nebo tmu,“ dodává herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

3. 3. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.