Herec Václav Jiráček se v psím útulku pomuchlal s bílou kuličkou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Václav Jiráček přišel v Přístavu k úrazu. Může za to pes Petra Čtvrtníčka

Herci ze seriálu Přístav odvezli do psího útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou první část dek, psích granulí, hraček a dalších dobrot, které do budovy Primy přinesli v rámci vyhlášené sbírky televizní diváci.

Václav Jiráček (37) přijel i se svou přítelkyní Natálií a přivezl pytel granulí a další dobroty. S Václavem se starají o anglickou setryni Lojzinku, pak kříženečka Prcka, který prý vypadá jako zmenšený belgický ovčák, a z útulku si vzali ještě kočku, které říkají paní Vykuková, zkráceně Kuku. „Všichni tři se mají moc rádi, Prcek je na Lojzince vyloženě závislý, ale i na nás, všichni tři se mají moc rádi. Tak si zatím nechci brát dalšího pejska, abych tu jejich vzájemnou harmonii nenarušil,“ vysvětloval Václav a přidal historku z natáčení seriálu Přístav. „Kdy mě kousl nějaký pes? Nedávno mě do zadku kousla Etika, která hraje psa Petra Čtvrtníčka. Jen mě tak štípla, ale docela jsem se lekl. A ona ještě víc,“ smál se Václav. 

Kateřina Kaira Hrachovcová (41) přijela i se svým psím parťákem Punťou. Do útulku přivezla tři pytle psích dobrot a hned jimi pejsky začala krmit. „Jsou to sušené vepřové plíce, našim pejskům moc chutnají,“ vysvětlila. Pak začala vyjmenovávat, kolik zvířat u nich vlastně momentálně přebývá. „Z těch nejbližších jsou to kromě Punti ještě doga Graceinka, tu jsme si vzali po jedné klientce, která zemřela. Pak kocour Felix, který se mnou třeba rád maluje. Jednu dobu u nás byly i kočičky Stelinka a Fanynka. Počet zvířat se u nás různě mění. Uvidíme, kdo k nám přijde dál,“ říká Kaira.

Sandra Černodrinská (26) přijela do útulku s velkými obavami, že se neudrží a nějakého pejska si odveze. A adeptů měla hned několik. Nedávno jí totiž starší pejsek zemřel a zůstala jí jen rok a osm měsíců stará ohařka Fanča. „Chtěla bych Fanče pořídit parťáka, ale nemám teď moc času se novému pejskovi věnovat. Tak uvidíme. Mám ráda všechny psy, ale ohaři mě baví, jsou to blázni. Nespoutaní, ztřeštění, svobodní. Mám pocit, že jsem byla v minulém životě jedna z nich,“ popisuje Sandra. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 2. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.