(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Václav Neužil chodí po Praze s napůl oholenou hlavou. Kam zahodil svoji fešáckou patku?

Herec Dejvického divadla Václav Neužil v současné době točí životopisný film o Emilu Zátopkovi. Václav si střihl rovnou hlavní roli fenomenálního běžce Zátopka. Jak známe z dobových fotografií, Emil Zátopek měl takzvané vysoké čelo, tedy neměl moc vlasů. Aby byla role věrohodná, maskéři museli Václavovi oholit přední část hlavy. A protože natáčení trvá několik měsíců, musí s touto parádou chodit i v civilu. Nic moc fešáckého to není.

Václav Neužil se objevil na třetím ročníku nočního divadelního běhu Pražskou tržnicí, nazvaný Velká holešovická. Nejrychlejší divadelní týmy získaly 20 tisíc korun na nákup vstupenek do svého divadla pro diváky, kteří si běžně nemohou vstupenky do divadla dovolit. V minulosti bylo takto obdarováno středisko sociálních služeb nebo diagnostický ústav pro mládež.

Štafetový běh na 4x1 km Dejvické divadlo sice nevyhrálo, ale Václav Neužil ho pojal jako běžecký trénink. Při natáčení dalších sportovních scén filmu režiséra Davida Ondříčka se mu to bude určitě hodit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

7. 6. 2019 15:00 Autor: FRH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.