V muzikálu Jesus Christ Superstar se nově v roli Ježíše představil Václav Noid Bárta. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO VIDEO

Václav Noid Bárta nově v roli Ježíše: Že si to neumíte představit? Tak se podívejte!

V legendárním muzikálu Jesus Christ Superstar skladatele Andrew Lloyd Webbera, který má ve svém repertoáru karlínské divadlo, se nově v roli Ježíše představil Václav Noid Bárta (34), jenž doposud ztvárňoval Jidáše.

Vzhledem k viróze a doporučenému hlasovému klidu Kamila Střihavky (50) nastudoval Vašek i roli Ježíše, což prý bere jako splnění dětského snu. „Nemyslím si, že by lidé teď chodili na Ježíše a srovnávali mě s Kamilem. Kamil je jen jeden, jeho Ježíš je nenahraditelný, já funguju coby záskok,“ říká skromně Noid.

Mluvilo se také o tom, jak by měl muzikálový Ježíš vlastně vypadat. „Já si myslím, že Vašek tu představu Ježíše splňuje na výbornou. To je přece jasné, že Ježíš nemohl být blonďák, musel být zkrátka tmavší typ, už jen z pohledu toho, kde se náš příběh odehrává,“ míní Eva Burešová (22), která měla premiéru jako Máří Magdaléna.

Vašek Bárta měl před představením velkou trému, která se evidentně rozplynula s prvními tóny slavného muzikálu. Do budoucna se s uzdraveným Střihavkou budou v roli Ježíše střídat, píše na svých stránkách divadlo.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 10. 2015 13:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.