(Zdroj: Herminapress.cz ) 41x FOTO

Vacvalová a její neposlušná ňadra novými posilami Fashion TV

Lenka Vacvalová a Jitka Válková jsou novými moderátorkami Fashion TV. Zveřejnění nových jmen proběhlo ve Fashion Clubu v obchodním domě Kotva a zvláštností večera byla naprostá absence podprsenek téměř všech příchozích dam. Lenka Vacvalová prozradila, jak ji zlatavé šaty již jednou potrápily.

„Koupila jsem je v bazaru u Báry Nesvadbové. Poprvé jsem je měla na večírku Mladé fronty. Fotila jsem se s panem ředitelem, byl to už starší pán, a během focení mě velmi nešikovně chytnul. Šaty se na správném místě vyhrnuly a on se mnou má velmi originální fotku,“ směje se Lenka, která si podobně zrádné šaty vybrala i na letošní festival do Karlových Varů. Vybírala u Beaty Rajské.

„Když jsem se ohnula, Beata zbledla a prohlásila, že pokud v nich půjdu, tohle nesmím už nikdy udělat.“

Vegance Jitce Válkové sestavil poprvé outfit Sam Dolce a Jitka byla celá nesvá kvůli kabelce z pravé hadí kůže. O módu se zajímá i její přítel, který nedorazil, protože má opět dvoufázové tréningy.

„Když jsem dělala casting, už jsme s Adamem začínali. Občas mám pocit, že nakupuje častěji, než já. Posílá mi třeba fotky z kabinek, abych mu pomohla vybrat nebo se jenom chlubí novými úlovky.“ Nejtěžší pro ni bylo třetí ze čtyř castingových kol.

„Dostala jsem text a do tří minut jsem se ho musela naučit. Následoval stand up ve fitku a text jsem během cvičení na flowinu odříkala do kamery. Podmínkou bylo mít na sobě během cvičení extrémně vysoké podpatky.“

Ředitelka ji zvala na casting už loni, ale Jitku zlákala až letos.

„Byla jsem čerstvě po rozchodu a plná nadšení zkoušet nové věci.“

Karolína Krézlová, která se dorazila podívat, se vrátila z festivalu v Cannes, kde byla s partou kamarádů a seznámila se s producentem krátkých filmů.

„Jela jsem tam získat nové kontakty, dát o sobě vědět a poznat lidi od filmu. Ale ti mí kámoši týden v kuse pařili, bylo to vyčerpávající. Po dvou dnech jsem měla dost a byla jsem tím pádem mezi nimi za největšího suchara.“

Pařmenka Karolína přiznala netradičního koníčka. Začala zahradničit.

„Na farmářských trzích jsem koupila trs jahodníku, zasadila jsem ho a čekám na úrodu.“

27. 6. 2014 09:30 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.