(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Valérie Zawadská: Jsem na černé listině!

Špičková dabérka, mnohonásobná vítězka ankety TýTý v této kategorii, Valérie Zawadská už nějaký čas nepropůjčuje svůj hlas filmovým hrdinkám. Proč? Z jednoduchého důvodu, je prý spolu s dalšími 180 kolegy, mj. Martinou Hudečkovou, Nikolou Votočkovou, Ivanem Trojanem, na tzv. černé listině.

„Je to tak. Dovolili jsme se totiž ozvat, že nebudeme pracovat za pár drobných. A ty drobné myslím doslova. Já jsem nebyla 13 měsíců v žádném dabingovém studiu, s výjimkou České televize. Dabing je moje milovaná součást herectví a přiznám, že mi velice chybí, ale vydržím. K tomu mikrofonu se dostanu alespoň ve zmíněné České televizi a v Českém rozhlase. Abych to shrnula a zakončila, my komedianti, kteří jsme vlastně námezdní síla, jsme začali hlasitě brblat. A to se prostě někomu, kdo rozhoduje o obsazování do rolí v dabingu nelíbilo, nedrželi jsme ústa a krok a černá listina byla na světě,“ vysvětlila herečka a dabérka.

Dost tedy věcí nemilých a přejděme k příjemnějším. „Jsem pro. Mám skvělou novinu. Témě se stoprocentní jistotou mohu říci, že se v dohledné době stanu tváří jednoho malého vinařství u rakouských hranic. Strašně moc se na to těším, protože víno, a navíc to velice kvalitní, mohu a mám ráda,“ prozradila Zawadská.

Když tedy víno, tak jaké, bílé, červené, růžové? „No poznáte to z mého monogramu, Valérie Zawadská, tedy VZ, takže miluji Veltlínské zelené. Ale nejen to, samozřejmě si dám i červené a stále více se mi zamlouvají košty růžového. Kvalitu v případě těchto chutných moků stavím samozřejmě vysoko nad kvantitu,“ doplnila Valérie Zawadská. 

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 5. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.