(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Valerie Zawadská na brilianty kašle. Bude nosit úplně jiné šperky

„Už dlouhou dobu jsem neměla šanci se zastavit, měla jsem toho v pracovním kalendáři dost a šla v podstatě z práce do práce. Až dneska mám volno, a tak jsem tu nemohla chybět. Jde-li o krásné věci, relax odložím na jindy,“ řekla herečka Valérie Zawadská v České centrále cestovního ruchu, kde měl českou premiéru květinový šperk Karya.

„Je to nádhera a skvělý nápad udělat si náramek z živých květů. Mě osobně brilianty, diamanty, zlato a podobné věci nesluší, takže si je na sebe nevěším. Tohle je ovšem něco jiného a určitě přejdu na tuhle květinovou nádheru,“ vysvětlila Valérie, která si pod dohledem známého českého floristy Pavla Hrušky vytvořila malé umělecké dílko.

„Jak jsem zjistila, když se jím ozdobíte a vyrazíte třeba na bál, nemusíte mít obavy, že ozdoby zvadnou, takže není třeba s sebou nosit konvičku na zalévání. Vydrží prý být krásné čtyřiadvacet hodin, což je další důležitá přednost tohohle šperku,“ dodala s úsměvem Valérie Zawadská a pokračovala v práci. Aby její tvorba byla na úrovni usrkávala vínko, které jí viditelně chutnalo. A dopřála si i kousek slavnostního dortu. Tvořivý umělec prý nesmí strádat, aby dílo za něco stálo.

O výrobu šperku Karya se úspěšně pokoušela i zpěvačka Jana Feriová či tanečnice a herečka Markéta Šandová. Obě dámy vytvořily náramky, které hravě zastínily ozdoby z drahých kovů. „Je to paráda. Vyzkoušela jsem si to a určitě na mě květinový šperk nevidíte naposledy. Prostě změna je život a tahle je povedená,“ konstatovala Šandová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 11. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.