Tváří Avon pochodu proti rakovině se nově stala Vanda Hybnerová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Vanda Hybnerová pózovala jako modelka. Proč se herečka stala tváří Avon Pochodu proti rakovině?

Herci z primáckých seriálů Přístav a V.I.P. vraždy podpoří jako noví ambasadoři Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož mediálním partnerem je opět Prima LOVE. Symbolem pochodu, který odstartuje 11. června, jsou speciální trička. Jejich zakoupením účastnící pochodu podpoří boj proti rakovině prsu. A právě v těchto tričkách se v nádherných prostorách pražského hotelu Boscolo herci a herečky fotili.

Novými ambasadorkami se staly herečky Vanda Hybnerová (47) a Soňa Norisová (42). Vanda, kterou znají fanoušci seriálu Přístav, přiznala, že oba její rodiče bojovali s rakovinou tlustého střeva.

„Tato ´chřipka´, jak se jí u nás doma říká, naštěstí dopadla dobře. Vzhledem k tomu, čím si rodiče prošli, bylo mi doporučeno absolvovat preventivní vyšetření a já jsem poslechla. Pravidelně chodím také na mamograf. Když je člověku dvacet, má pocit, že je nesmrtelný, ale na prahu padesátky už své zdraví vnímá jinak. Oddalovat jakékoliv vyšetření je hloupost, čím déle budete mít strach, tím horší se pak můžete dozvědět zprávu,“ vysvětluje Vanda. 

Slovenku Soňu Norisovou zanedlouho uvidí diváci jako spisovatelku Klaudii v seriálu V.I.P. vraždy. „Jsem ráda, že můžu svou účastí podpořit ženy, které s tímto onemocněním bojují, zapojit se do prevence proti rakovině. Kampaň Avonu je skvělá akce, k níž se ráda přidávám. Sama jsem měla v rodině případ této nemoci, bohužel to nedopadlo dobře. Před pár lety jsem i já měla sporný nález a čekala na výsledky testů. Během těch dvou týdnů čekání jsem velmi přehodnocovala svůj život. Naštěstí všechno dopadlo dobře. Od doby, kdy jsem maminka, naučila jsem se přistupovat ke svému zdraví zodpovědně. Každý člověk by měl. Lékaři dnes hodně, ale musíte přijít včas a při sebemenším podezření na nic nečekat,“ apeluje Soňa Norisová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 2. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.