Natálka Grossová s mámou Šárkou si sama malovala ozdoby na stromeček. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Vánoce u Grossů budou smutné. Jak na tátu vzpomíná dcera Natálka?

Dcera zemřelého politika Stanislava Grosse Natálka(13) už se nemůže dočkat Vánoc. Do nákupního centra se s mámou Šárkou (46) vypravila poohlédnout po baňkách na stromeček, zastavily se proto v obchodu s ozdobami. Protože je veškerý sortiment v obchodě ručně vyráběný a ryze český, rozhodla se zde přiložit ruku k dílu a sama si nějaké ozdoby na stromeček vyrobit. Jak u Grossů vypadají Vánoce?

„Stromeček zdobíme všechny dohromady a na Štědrý den koukáme na pohádky a jíme cukroví,“ směje se Natálka. O zlatém prasátku, krájení jablíček ani lití olova nikdy neslyšela, žádný půst tedy nehrozí!

„Ježíškovi jsem si napsala o spojenou teplákovku a zbytek nechám na něm. Jinak jsem skromná, nemusím mít spoustu dárků. Jde mi hlavně o tu výzdobu a tu domácí pohodu u pohádek,“ přiznává Natálka.

Tatínek holkám bude chybět, myslí na něj každý den, Štědrý večer tedy nebude výjimkou. „Tatínkovi zapalujeme každý den svíčku u jeho fotečky, takže si na něj určitě vzpomeneme i u štědrovečerní večeře,“ říká Natálka. A pokud Natálka nebude muset zůstat v divadle, po Vánocích by holky rády vyrazily na hory.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.