You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Nesmrtelný hit Nebe na zemi nebude na vánočním koncertě v Lucerně také chybět. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Vánoční evergreen v Lucerně: S legendárními hity vystoupí Simonová, Zíma i Šlapeto

Evergreen tour je show s legendárními hity pro všechny generace. První turné proběhlo letos na jaře a začalo vytvářet tradici. V neděli 13. prosince se uskuteční ve Velkém sále pražské Lucerny koncert nazvaný Vánoční evergreen.

Yvetta Simonová, která 4. listopadu oslavila neuvěřitelné 87. narozeniny, zavzpomíná na Milana Chladila a připomene si i The Beatles. "Jarní turné bylo báječné. Potkala jsem se na jednom pódiu s úžasnými kolegy, zazpívala si opět s velkou kapelou. Teď se moc těším na Jiřího Suchého, jehož moc obdivuji, a Jitku Molavcovou. A protože to bude předvánoční Lucerna, připravím si alespoň jednu tematickou píseň, a to Venku sněží," říká nestárnoucí zpěvačka.

Nováček v projektu, Jiří Suchý (84) vidí společné vystoupení následovně: "Nevídáme se často, a proto se velice těším na setkání s přáteli, se kterými patříme k jedné generaci, i když bohužel nejsem z nich ten nejmladší. A samozřejmě že se těším i na diváky, kteří si naše setkání nenechají ujít."

Těšit se můžete i na Josefa Zímu (83), věčně mladého prince Radovana, který tentokrát odloží dechovku a pustí se nejen do svých pohádkových a filmových hitů, ale uvidíte jej i jako krále swingu či rock 'n' rollu.

Na vánočním koncertě v Lucerně vystoupí i Rangers Band, muzikanti si připomenou 50. výročí vzniku skupiny Rangers – Plavci. 40 let své existence tu oslaví Karel Kahovec s kapelou George & Beatovens, přičemž nezapomenou ani na svého dlouholetého frontmana Petra Nováka. Krásné staropražské písničky uslyšíte v podání skupiny Patrola Šlapeto.

Vstupenky zakoupíte v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art. Ke každému lístku si pak budete moci u vstupu vybrat jedno z těchto tří alb: Evergreen, Rangers Band: Best of nebo Patrola Šlapeto: Best of.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.