You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer ke komedii Vánoční Kameňák. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Vánoční Kameňák se s tím nemaže: Striptýz, sex a prezident republiky pod parou!

Začátkem prosince do kin vtrhne další várka vtipů vtěsnaná do jednoho filmu. Vánoční Kameňák se bude točit kolem Vánoc, slavnostní večeře, rozbalování dárečků a mnoho dalšího. Komedie plná známých českých herců vstupuje do kin tento čtvrtek.

Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra) se se svým spolupracovníkem, tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav), rozhodne postavit na hoře Říp skokanský můstek. Z toho důvodu jedou za prezidentem republiky, který je často opilý a o úřad se vůbec nezajímá. Nejdříve dorazí za mluvčím prezidenta (Ladislav Hruška), se kterým se poté domluví a jdou svůj nápad navrhnout prezidentovi, který, jak jinak, nebude zrovna ve střízlivém stavu…

Crazy komedii natočil režisér F. A. Brabec a hrají v ní dále Hana Čížková, Dana Morávková, Václav Upír Krejčí, Milan Pitkin, Martin Dejdar, Alice Bendová, David Gránský, Valérie Zawadská, Ladislav Županič, Vincent Navrátil, Václav Glazar, Petr Vondráček, Jiří Krampol, Hana Křížková, Liliana Malkina, Jiří Pomeje, Dagmar Křížová a další.

Vánoční Kameňák představuje v pořadí už pátý díl série, kterou v roce 2003 zahájil Zdeněk Troška. Natočil tři díly, čtvrtý snímek vznikl před dvěma lety v režii Jána Nováka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.