Herec Ivan Vyskočil při pečení vánočního cukrová sem tam jednu schytal. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Vánoční násilí v rodině známého herce. Co se všechno děje u Ivana Vyskočila doma?

Docela solidní honičku má za sebou herec Ivan Vyskočil (69). Sotva opustil po děkovačce v Divadle Broadway prkna, co znamenají svět, kvapem se přemístil domů ke sporáku. Vánoce se blíží, a tak i on se svou přítelkyní Romanou, buldokem Edou, mopsem Čikim a párem bezejmenných koček se musel pustit do pečení vánočního cukroví.

 „No, cukroví jsme, abych pravdu řekl, doposud nedělali. Sladkosti, jak známo neprospívají postavě, takže spíše než abychom vytvářeli včelí nebo vosí úly, pracny, vanilkové rohlíčky a nevím, co ještě, zaměřili jsme se na kvalitní, téměř nízkokalorické vánočky. Letos ovšem uděláme přeci jen změnu, porušíme tradici a vůbec poprvé se pustíme do vykrajovaného pečiva,“ vysvětlil nám Ivan a dal se s Romanou do díla. Ne na každém se ovšem oba milenci shodli a proto nebyla nouze ani o drobnou potyčku. Z trouby vytáhli pečivo jen lehce připálené a tedy i s nezaměnitelnou chutí.

„Byl to první pokus, takže jsme spokojeni. Sice tvorba a pečení dopadly jako v pohádce o pejskovi a kočičce, když pekli dort, ale na rozdíl od jejich výtvoru, se ten náš dal i jíst. A to bereme jako velké plus,“ pochválil se Ivan Vyskočil. A co bude dál, jaký bude u Vyskočilů Štědrý den? 

„Netradiční, jako to pečivo. Stromeček zásadně nekupujeme, ale na zahradě máme jeden smrček, takže ho čtyřiadvacátého prosince dopoledne ozdobíme, večer pod něj nahrneme dárky, dáme si řízky se salátem, a to všichni, jak zvířectvo, tak i my a pak se budeme chystat na půlnoční do kostela. Jestli tam ovšem dorazíme, je ve hvězdách. Chystáme se tam totiž už poněkolikáté a doposud nám to nevyšlo. Tak snad, že by letos?,“ položil si řečnickou otázku Ivan Vyskočil a pustil se spolu s přítelkyní do dalšího pečení vánočních dobrot. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.