Václav Kopta a Jana Synková si po představení Mýdlového prince přiťukli na zdraví roku 2016. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Vašek Kopta začal nový rok zvláštní dietou. O co jde?

Do bubnů bušila jako Žižka do nepřátel. Ovšem vůbec ne bez rozmyslu. Zvuky, které vydávaly její bicí, šly do rytmu a výsledný efekt byl prostě skvělý. „Ano, přiznávám, na tenhle hudební nástroj mám tajnou slabost. Není to u mě žádná novinka, ale zápasím s ním už delší dobu,“ svěřila se s úsměvem Jana Synková (71) po silvestrovském představení Mýdlového prince, v němž udivovala nejen hereckým, ale i muzikantským umem. Oblíbený muzikál skončil, Jana odložila paličky a v divadelním baru si spolu s kolegy z Mýdlového prince a generalitou Divadla Broadway připila na další úspěšný rok a pak už zmizela, jak pára nad hrncem. Ještě v letu stačila prozradit, že Silvestra oslaví doma s přáteli a k tomu účelu prý řadu dní strávila u plotny, aby nachystala chutnou krmi.

Její kolega Martin Písařík (36) ve dvojce vínka jen symbolicky smočil rty a spíše nasával vůni. „Pádím okamžitě za rodinou do Janských Lázní. Ne že bychom tam byli na ozdravné kúře, ale spíš za lehkou oslavou a pokud bude sníh i za zimními radovánkami,“ řekl Martin.

„Ani já se nebudu zdržovat. Okamžitě skáču do auta a mířím do Příchovic v Jizerských horách. A program? Tradiční a bohatý. Silvestrovské popíjení všeho druhu a dieta,“ předestřel své plány Vašek Kopta (50). Popíjejí a dieta, jde to k sobě? „Skvěle, mám to vyzkoušené. Důstojně oslavíš Nový rok, smícháš, co se dá, pak je ti týden blbě a kila jdou dolů,“ vysvětlil svou taktiku Kopta, který ještě prozradil, že ho nezajímá, zda bude sníh či nikoliv, protože on na hory nejezdí kvůli sněhu.

„Já Silvestra moc neprožívám, proto taky dneska pracuju. Ne že bych si stěžovala, naopak. Tohle představení je skvělé a vyloženě si písničky Václava Neckáře užívám. Mám k muzice vřelý vztah a tady je to prostě paráda. Trošku si i zatančím, zazpívám a nabijeme mě to. Jo a Silvestr? Půjdeme si sednout s přáteli do kavárny a spíš to bude poklidný, odpočinkový a určitě příjemný večer. Já žádné obří kalby k pohodě nepotřebuji,“ uvedla Jitka Schneiderová (42). 

Poklidné oslavy, ale domácí čekají Ivu Jirešovou (38), naopak Petr Kutheil (34) s Pepou Vágnerem (25) se chystají táhnout silvestrovskou Prahou a Natálka Grossová (13) s maminkou Šárkou si dají večeři a o půlnoci si přiťuknou už doma rychlými špunty.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 1. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.