(Zdroj: FTV Prima ) 7x FOTO

Vašek Noid Bárta a Alice Bendová: Na 1.máje se budeme líbat.

První máj je tu. Jak ho budete trávit vy? Zeptali jsme se oblíbené seriálové dvojice ze Svateb v Benátkách Milánka a Loly, tedy Václava Noida Bárty a Alice Bendové, jaké mají se svými rodinami na první květnový den plány.

Chystáte se na výpravu na Petřín nebo na jiné oblíbené místo zamilovaných, abyste dodrželi prvomájovou tradici polibku pod rozkvetlým stromem? I Václav Noid Bárta nebo Alice Bendová na ni myslí.

“U nás tuto tradici dodržujeme. Kousek od baráku máme krásný sad, vyrazím s Gábinkou i Terezkou tam. Sice ten den natáčím Svatby v Benátkách, ale to nevadí, na prvomájovou pusu si čas udělám. Svou úplně první pusu jsem dostal ve školce. Pamatuju si, že jsem se tenkrát strašně moc styděl. A pamatuju si hlavně první pusu od své ženy Gábinky. Padla na prvním rande po půl hodině, měli jsme ho v jednom pražském baru,” říká Václav Noid Bárta. 

 

Alice Bendová se těší nejen na první máj, ale i na předcházející pálení čarodějnic. “Čarodějnici spálíme doma na zahradě, stejně jako loni. Udělali jsme moc hezkou z násady na koště, děti se moc těší, až ji budeme zase vyrábět. Jinak prvomájovou tradici dodržujeme, vždycky se líbáme pod rozkvetlým stromem. Na Petřín chodíváme často, děti to tam milují, pokaždé se těší na lanovku, vždycky musíme vyjít na rozhlednu, milují bludiště. Prvního května se na Petřín ale nechystáme. Protože ten den netočím, asi podnikneme výlet na nějaký hrad nebo zámek. První pusu jsem dostala dřív, ale vzpomínám si obzvlášť na jednu “vážnou” pusu, kterou jsem dostala na základce, když mi bylo čtrnáct. Dal mi ji o rok starší kluk a tak se mnou zamávala, že jsem málem nemohla vyjít schody,” směje se herečka. 

1. 5. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.