(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Vašek Noid Bárta a Iva Pazderková projevili svoje komediantské vlohy! Přímo na pražském magistrátu udělali antréé koncertu Karel Hašler Open Air. Co tam prováděli?

Páternoster na Magistrátu hl. města Prahy nenechal v klidu Vaška Noida Bártu a Ivu Pazderkovou. Okamžitě zareagovali a sehráli úžasnou scénku přímo ve výtahu. Při jízdě vzhůru nastoupil mladý frajer a přitažlivá slečna a při cestě dolů vystupuje opět frajer Vašek, zatímco Iva zůstala ve výtahu úplně paf a jen s úžasem a touhou v očích hledí za odcházejícím Noidem. Je otázkou fantazie každého z nás, co se ve výtahu asi dělo.

Co se ale opravdu v budově pražského magistrátu uskutečnilo, byla tisková konference k akci s názvem Karel Hašler Open Air, která se uskuteční 30. září na Hradčanském náměstí a bude poctou prvorepublikovému skladateli, zpěvákovi a herci Karlu Hašlerovi. Za vystupující umělce se tiskovky zúčastnil „hašlerolog“ Radan Dolejš ze Šlapeta a právě výše zmíněný Václav Noid Bárta a Iva Pazderková.

„Je to pro mě velká čest, vystoupit na tomto koncertě. Budu zpívat tři písničky. Ještě je neznám nazpaměť a tak je budu muset ještě nadrtit, možná si pomůžu nějakým lehkým tahákem. Písně dáme do nového kabátu, který odpovídá mému stylu. Ještě jsme s kapelou zkoušku neměli, ale oni jsou profesionálové, tak to zvládneme na pár zkouškách,“ těší se na koncert pod širým nebem Vašek Bárta.

Také Iva Pazderková má už jasný repertoár, kterým se na Hradčanském náměstí představí.

„Písničky od Hašlera zná snad každý, jenom možná neví, že je to od Hašlera. Budu zpívat také tři písničky Já mám ráda saxofon, Fontána zpívá a V zahradě pod Strahovem. S mým kytaristou a aranžérem Pepou Štěpánkem jsme přemýšleli, jak ty písničky předěláme a protože já zpívám folk a skládám folk, tak jsme tomuto stylu zůstali věrni. Vystoupím s kapelou, s kterou pravidelně koncertuji a ta je složená z vynikajících muzikantů, kytaristy Pepy Štěpánka, potom saxofonisty a klarinetisty Marcela Bárty a na perkuse a vibrafon hraje Miloš Dvořáček. Tak se moc těšíme,“ povyprávěla herečka a zpěvačka Iva Pazderková.

Na koncertě Karel Hašler Open Air dále vystoupí například Jarek Nohavica, Patrola Šlapeto, Slza, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petr Bende, Richard Tesařík, Inflagranti, Petr Rychlý a další.

Koncert se uskuteční 30. září na Hradčanském náměstí a začátek je od 19 hodin. A pozor! VSTUP JE VOLNÝ !!  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

22. 9. 2017 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.