(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Vašek Noid Bárta jede jako stroj: práce a spánek. Nic jiného nezná!

Byl samý úsměv, ale jak přiznal, do smíchu mu moc často není. Zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta se snaží řešit své soukromí, ale samozřejmě musí fungovat i ve studiu a na jevišti.

„No, zvládám to. Mojí obrovskou výhodu je, že mám dennodenní práci a chodím domů pouze přespávat. Časový režim vypadá tak, že se vzbudím časně ráno, pak osmnáct hodin makám, vrátím se v noci, dám si dvě cigára a vlezu do postele. Za pár hodin se vzbudím, posnídám dvě cigarety a jdu dělat. A to se neustále opakuje. Prostě denní stereotyp, který mě udržuje v relativní pohodě a pomáhá mi,“ řekl Vašek.

„Díky“ svým rodinným problémům je zpěvák propírán pravidelně v médiích. Odchod manželky Gábiny, vztah s dcerou Terezkou, rozvod atd. atd. „Není to příjemné, číst o sobě věci, které ani nejsou pravdivé, ale takový je život. Já to říkám už dlouho, že je to tak, že když jsi zedník, tak jsi umazaný od malty, my jsme umazaní od pomluv. Bohužel, je to normální a já jsem si na to musel zvyknout,“ doplnil zpěvák.

Vašek Noid byl v poslední době spojován coby milenec houslistky Andrey Jiskrové, s níž si užíval a prožíval vášnivý románek. „K tomu nemám moc říci. Pro mě je to pracovní záležitost, která bude trvat dál. Třeba hned za týden, protože Andrea jede teď do Itálie na nějakou dětskou Eurovizi, vrátí se a budeme na našem společném projektu dělat dál. A co se týče vztahu, který má asi většina lidí na mysli, tak na to mám jednu odpověď. I kdyby se něco dělo, tak já jsem člověk, který nikoho nemá. A ať něco proběhlo nebo ne, spekulacím se nevyhnu, takže ani je nebudu řešit,“ nechal malinko nahlédnout do soukromí Bárta. 

Jak Vašek přiznal rozchod s manželkou, která se odstěhovala i s dcerou Terezkou, ho stále mrzí a nemůže se s ním vyrovnat. „To, co se děje mě strašně zasáhlo. A je mi líto, že to takhle dopadlo nebo dopadá. A kdyby byla šance promluvit si a vrátit se zpět? Rodina je pro mě úplně všechno, nevím, co je víc, takže snad to jako odpověď stačí,“ dodal Vašek Noid Bárta a v obchodě, kde jsme ho zastihli, pokračoval ve vybírání dárku pro svoji malou Terezku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

26. 4. 2017 08:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.