(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Vašek Noid Bárta, Míša Nosková a Roman Tomeš trsali před kamerou. Natáčeli klip k muzikálu Madagaskar

Videoklip k muzikálové verzi slavného animovaného filmu Madagaskar natočili v Hudebním divadle Karlín zpěváci Václav Noid Bárta, Michaela Nosková a Roman Tomeš.

Představení nabídne rodinnou podívanou s velkou výpravou a písněmi od skladatele hitů Ricky Martina, George Noriega. Turné začíná 7. října v Praze a během podzimu navštíví Brno, České Budějovice, Zlín, Pardubice, Ostravu, Chomutov a Plzeň a zamíří i na Slovensko do Bratislavy a Košic.

Dobrodružství nejlepších přátel z newyorské zoologické zahrady provází hit I Like to Move It (Já tak rád trsám, trsám), kterou pro českou verzi nazpíval Václav Noid Bárta (lemur - král Jelimán). V režii Petry Parvoničové, v kostýmech a v dekoraci Michaely Horáčkové – Hořejší účinkují  Roman Tomeš (lev Alex), Petr Ryšavý (zebra Marty), Tomáš Smička (Melman) nebo Michaela Nosková (hrošice Glorie). 

Jevištní verze je adaptací prvního dílu globálního hitu Madagaskar s původní hudbou George Noriegy a Joela Someillana držitelů Grammy a autorů písní Ricky Martina, Shakiry nebo Jennifer Lopez. Dojemný a zábavný příběh o cestě zvířat ze ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskaru nabídne výpravnou podívanou s mnoha choreografickými čísly, pohádkovými kostýmy a exotickou výpravou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 5. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.