Nadšená nevěsta Veronika přivolává ženicha. Cítí se Václav svou fanynkou ohrožen? (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Vašek Noid Bárta na golfu: Nevěstu odpálit nemohl!

Zpěvák a muzikant Václav Noid Bárta (34) se mezi dvěma odpaly na greenu ocitl na místě ženicha. Tentokrát v tom byl ale Vašek nevinně. Po nevydařeném sňatku s Lucií Bílou (49) a svatbě s manželkou Gábinou (26) si do třetice pouze vyzkoušel, jaké to je být svatebčanem. A docela se mu to zamlouvalo, i když…

„Přijel jsem se ženou oprášit si znalosti z golfu a narazil jsem tu na svoji fanynku Veroniku, která se zde vdávala. Nemohl jsem odmítnout její přání, abych se alespoň na chviličku zúčastnil svatebního veselí a vyfotil se s ní i jejím životním partnerem. Bylo to opravdu potřetí, co jsem se stal aktérem takovéto události. Mně dva vlastní pokusy opravdu ke štěstí úplně stačily a s vlastními svatbami jsem nadobro skončil,“ dušoval se vzorný manžel a taťka desetiměsíční dcerky Terezky.

Než pozice ženicha šlo lépe Vaškovi golfové umění. On i manželka Gábina dostali od trenéra pochvalu a ujištění, že by po pár hodinách tréninku mohli golfový talent bez obav uplatnit na greenu.

„Já si myslím, že ten talent necháme ještě nějakou dobu dřímat. Golfem se já ani Gábina rozhodně živit nebudeme. Spíše si půjdeme zahrát jen tak relaxačně a já osobně zůstanu u toho, co přeci jen asi zvládám lépe, zpívání a skládání,“ s úsměvem dodal Vašek Noid Bárta. 

Talent se ale dědí. Tak třeba jednou bude královnou greenu Terezka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 8. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.