(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Vašek Noid Bárta: Na Horečku úterní noci bych přišel i s horečkou!

Na charitu Vašek Noid Bárta slyší a jak prozradil od března vystupoval pro dobrou věc už dvanáctkrát. Ta včerejší akce, představení Horečka úterní noci v divadle Broadway patří k jeho tradičním a oblíbeným. Byl u všech tří dosavadních ročníků a užil si i ten současný a jak potvrdil, počítá, že i ty následující budou nadále s jeho účastí.

„Na Horečku úterní noci bych přišel i s horečkou. Mám rád Veroniku Kašákovou i jejího bráchu a hned napoprvé mě zaujal tenhle projekt, kdy výtěžek je věnován právě Nadačnímu fordu Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co je opustí plnohodnotný a smysluplný život. Aby neskončily na drogách nebo jako recidivisté. Já jsem bydlel v Klánovicích vedle dětského domova a viděl jsem jejich menší i větší obyvatele. Ta péče o ně jednou skončí, a co dál? A k tomu je tu Verunčin nadační fond, kterému strašně moc fandím,“ uvedl Vašek. Ten k velkému úspěchu včerejší akce přispěl písničkou Chci zas v Tobě spát od skupiny Lucie a ještě než odkvačil domů stihl prozradit, že chystá na prosinec koncert ve Fóru Karlín, kde oslaví patnáct let na scéně. Jinak nic nového nezkouší a chce věnovat více času své dceři, přítelkyni a rajčatům, která se chystá sázet už v závěru tohoto týdne, aby prý byl v této potravině zcela soběstačný.

„Ne každý má to štěstí, že žije a vyrůstá v úplné rodině. My s Honzou vychováváme našeho prcka Jana Filipa, ale víme, že je hodně dětí, které jsou na tom jinak. Proto jsme tady, proto podporujeme Veroniku Kašákovou a její snahy pomáhat aktivně zapojit ty větší do života, který by jim po odchodu z dětského domova přinesl štěstí a ne problémy,“ řekla Marie Křížová, které souhlasně přikyvoval manžel Honza Kříž.

Včerejší „Horečka“ se hodně povedla. Na jevišti se představilo 59 účinkujících, zaznělo devětadvacet písniček. Díky jim a divákům, kteří obsadili všechna místa v hledišti přijal v závěru akce šek na 300 000 korun zástupce Nadačního fondu Veroniky Kašákové její bratr Karel Kašák a Eva Juščáková.

15. 5. 2019 18:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.