(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Vašek Noid Bárta – na jevišti drsoň, v reálu romantik

Vašek Noid Bárta se těší, že si po delší době zahraje opět svou oblíbenou roli, „záporáka“ Garciu, v obnovené premiéře muzikálu Carmen. Ta se na jeviště Hudebního divadla Karlín vrátí po třech letech, přesněji od 29. října tohoto roku

Sympaťák a svalovec Vašek se se svou bývalou manželkou Lucií Bílou, která hraje hlavní roli, tedy Carmen vůbec nemazlí a dává jí na jevišti jasně najevo, že je pořádný drsoň bez skrupulí a žádná křivárna mu není cizí. „Je to fakt skvělá role. Garcia je hajzlík a já se mohu alespoň při představení vtělit do role tvrďáka a drsňáka. Jsem pěkně zlej, ovšem všechno skončí děkovačkou a oponou. V tomhle muzikálu si vybiju adrenalin a do reálnéhoživota se vrátím opět jako romantik,“ s úsměvem vysvětlil Vašek.

A není to určitě výmysl. Je vzorným taťkou i manželem a lebedí si. „Teď mám jednu menší starost. Ještě než se narodila moje dcerka Terezka, tak jsem si s ní povídal a slíbil jí, že jí koupím poníka. A jelikož nechci kecat a vést plané řeči budu muset svůj slib splnit. Sice je ještě čas, Terezka je malá, ale už pozvolna sonduju, jak to s těmito zvířaty chodí a také řeším otázku, kde milého koníka v budoucnu ustájit. No, uvidím,“ řekl Vašek Noid Bárta, který by ovšem kromě poníka chtěl do budoucna ještě i dalšího potomka.

„Nechci, aby Terezka byla jedináček, rád bych měl početnější rodinu a k dceři by se hodil syn. Tak zhruba do roka a do dne bychom s manželkou Gábinkou o druhém dítěti začali velice vážně uvažovat, nebo nejen uvažovat,“ dodal Vašek Noid Bárta.

20. 3. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.