Václav Noid Bárta, Gabriela Bártová (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Vašek Noid Bárta se na dovolené snažil. Další potomek je na spadnutí!

Ač hraje divadlo, komediant rozhodně není. Zpěvák, skladatel a tak trochu dobrodruh Vašek Noid Bárta je nejen muzikálová hvězda, ale hlavně, podle partnerky, bezvadný manžel a taťka dcery Terezky.

„Rodina je pro mě to nejvíc, co mám. Je pravda, že jsem chtěl dceři pořídit poníka, ale u nás doma bych pro něj, z prostorových důvodů, nezvládl postavit stáj, takže hříbě nebude. Určitě ale vymyslím nějakou jinou zábavu, která by se Tereze zamlouvala. A nejen jí. Přál bych si, aby měla ještě brášku nebo sestru a rád bych, aby nebyla jedináček a měla si s kým hrát,“ nechal se slyšet Vašek.

Konkrétnější, co do budoucnosti, ovšem byla jeho manželka Gábina.

„Byli jsme s Vaškem poprvé na dovolené bez dcery a strašně moc se nám stýskalo. Chceme ještě minimálně jednoho potomka, brášku nebo sestru k Terezce a těšíme se, že to vyjde. Možná, že se rodina rozroste už v dohledné době. Je předčasné sice teď o tom mluvit, ale po naší společné dovolené, by to nemusela být otázka let, ale měsíců,“ prozradila Gábina.

Když nebude poník mohla by u Bártů zakotvit loď.

„To je pravda, chtěl bych nám pořídit nějaké plavidlo. Vyzkoušel jsem si jaké to je řídit parník a i když mě to chytlo, začnu od jednodušších dopravních prostředků. Časem, plánuji rozšířit náš rodinný park minimálně o nějaký říční dopravní prostředek. Je to skvělá, ale i romantická záležitost,“ dodal Vašek a šel si pod dozorem kapitána parníku Vltava vyzkoušet své řidičské schopnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 8. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.