(Zdroj: FTV Prima ) 7x FOTO

Vašek Noid Bárta: „Ulejval“ se při twistu!

Herci z primáckého seriálu Svatby v Benátkách se už díky svým rolím ocitli v různých situacích. Tentokrát se Václav Noid Bárta, Alice Bendová, Martin Kraus, Miroslava Pleštilová a Jiří Dvořák vrátili v čase, a to rovnou do 60. let minulého století.

„Poprvé jsem si v seriálu zazpíval. Šedesátá léta se mi moc líbí, hlavně účesy u žen a líčení, je to moc roztomilé. Twist neumím, i když jsem se o něj v roli snažil. Naštěstí jsem jako zpěvák moc tančit nemusel, ta skupina za mnou to měla mnohem horší,“ vtipkoval Noid.

Martin Kraus přiznal, že neví, jestli je tanec jeho silná stránka, ale prý tancuje rád, obzvlášť v páru. „Twist mi tak moc nešel, ale mám rád hudbu 60. let, je mi bližší než rock nebo pop. Móda té doby se mi taky líbí, byla pestrá a barevná a holky byly načančané a vypadaly jako holky. Já a zpěv? Zpívám taky rád, ale strašně, naštěstí jsem to nemusel předvést,“ smál se Martin Kraus.

„Tahle scéna byla trochu náročnější, herci se museli naučit taneční choreografii, ale zvládli to tak skvěle, že číslo vypadá jako z nějakého muzikálu na Broadwayi. Herečkám to v dobových kostýmech a hlavně účesech moc slušelo, třeba Mirka Pleštilová vypadala jako z obálky časopisu ze šedesátých let,“ chválil všechny režisér.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

17. 6. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.