(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Vašek Noid Bárta umí i pod vodou. Těšte se na snový příběh s krásnými fotkami Kláry Issové, Aničky Slováčkové, Šárky Karnetové a dalších

Fantasy postavy do připravované knížní ságy Galateia volání moře od spisovatelky Marty Melicharové fotila v čestlickém Aquaparku uznávaná podvodní fotografka Lucie Drlíková.

Pod vodu se tak v šatech od módní návrhářky Terezy Sabáčkové ponořila mořská dívka Vena Anička Slováčková, mořská bohyně Dóris Klára Issová, hlavní postava Galateia  Šárka Karnetová a mořské orákulum Bára Zavadilová. Nechyběl ani mořský bojovník Moa Václav Noid Bárta, mořský muž Noel Vojta Nedvěd či Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský, který se nechal nafotit jako mořský čaroděj Fidéle.

Vznikly tak snové fotografie, kterými bude kniha ilustrovaná. Těšte se také na úžasný trailer točený pod vodou.

A o čem první díl fantasy knihy Galateia volání moře bude?

Čas mořských bohů a mořských panen v magickém prostředí pod hladinou odplynul jen v lidské mysli. Z průzračných karibských vod omývajících břeh ostrova Martinik tato stvoření nikdy zcela nevymizela. Když pak jeden z "mořských" zachrání v divoké bouři topící se lidskou dívku, reakce na zakázaný čin na sebe nenechá dlouho čekat. Lidmi zapomenutí vládci hlubin se vrací a v jejich stínu i to, co mělo zůstat skryto. Probudí zvláštní dívka dávno zašlou slávu mořských legend, nebo se historie zopakuje a její snaha odhalit pravdu zanikne v hustém dýmu sopečné erupce?  

Část z prodeje knihy půjde na podporu dětí s cystickou fibrózou.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2017 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.