(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Vašek Noid Bárta ví, kde bude točit nový klip! Které herce určitě neangažuje?

Chlap mnoha profesí, mj. zpěvák, herec, filmař, scénárista, Vašek Noid Bárta má jasno. Svůj další písničkový videoklip chce natočit v trojské botanické zahradě. A nic ho prý od jeho úmyslu neodradí.

„Je to tak. Už jsme domluveni, teď zbývá doladit pár detailů. Tohle nádherné místo si o to doslova říká. Strašně moc se na to těším. Botanickou zahradu jsem si prošel a myslím si, že se sem bude hodit nějaká tak trochu romantická skladba. Ještě nemám úplně jasno, pro koho to bude, ale pár tipů mám a chtěl bych, aby v něm vystupovala zpěvačka, která je také taková jemná a něžná. Anebo, že bych zvolil pravý opak? Drsňačku? No uvidím, v každém případě tohle je místo, kterého by byla škoda nevyužít,“ prozradil na včerejší tiskové konferenci k zahájení oblíbené výstavy exotických motýlů ve zmíněné trojské botanické zahradě a přesněji ve skleníku Fata Morgana jeden z patronů oblíbené výstavy, Vašek Noid Bárta.

Se zmíněnými „okřídlenci“ se blíže neseznámil, jen na chvilku omrknul skleník a pak pádil za pracovními povinnostmi a ještě před nimi musel vyzvednout svoji dceru Terezku na baletní trénink. „Ten videoklip bych točil mezi stromy a květinami. Motýli, ač jsou krásní, by mi moc nepomohli. Nemůžete se s nimi domluvit a asi těžko by poslechli moje pokyny. Takže se zaměřím spíše na krásu rostlinnou, než živočišnou,“ s úsměvem vysvětlil Vašek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

12. 4. 2019 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.