Václav Noid Bárta (Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Vaškovi Noidovi z náročných zkoušek muzikálu Bonnie and Clyde vyprahlo! Pivo v něm jen zasyčelo

Dovolenou má za sebou. Část strávil s manželkou a dcerou Terezkou v Chorvatsku, pak s partičkou kamarádů a už jen krátce vyrazili do Řecka na loď. Jak Vašek Noid Bárta ale okamžitě přiznal, bylo to vůbec poprvé, kdy malou nechali babičkám a odjeli bez ní, ale strašně moc se mu po ní stýskalo a těšil se, až jí zase uvidí a pomazlí se s ní.

„Teď zkoušíme muzikál Bonnie and Clyde, ovšem já nejen na jevišti. Když dorazím domů a prozpěvuji si písničky z téhle show Terezka zbystří, poslouchá a pobrukuje si. Už vpodstatě zná zpaměti můj part a s chutí se připojí. Protože v muzikálu jsou i taneční čísla, tak spolu trénujeme i nejrůznější kreace. Je to paráda. V říjnu jí budou dva roky, ale až bude velká, určitě by mohla do tohohle muzikálu směle naskočit,“ s úsměvem uvedl Vašek, který hraje hlavní mužskou roli – Clyda, jíž alternuje s Martinem Písaříkem.

„Byla to moje vysněná věc. Víte Clyde, to jsem vlastně celý já v osmnácti letech, se všemi klady i zápory. Nemusím to moc hrát. Líbí se mi, že tam neteče krev, je to taková belmondovka plná vtipu a zábavy a já hraji takového sympatického darebu,“ doplnil zpěvák.

Celé prázdniny trávil tak trochu v poklusu. Po dovolené hned začal zkoušet zmíněný muzikál, vyráží na hudební festivaly a samozřejmě užívá si pohodu „rodinného krbu“.

„Mám velice příjemný a zdařilý rok a doufám, že všechno poklape i nadále,“ dodal Vašek Noid Bárta a po malé „svačince“ v divadelní restauraci se přesunul na jeviště pod bedlivý zrak režiséra Antonína Procházky. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

9. 8. 2016 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.